fbpx
niedziela, 21 lipca 2024

YOSKINE GEISHA GOLD SECRET to ekskluzywna linia silnie odmładzających kosmetyków, które powstały z inspiracji niezwykłą urodą japońskich gejsz oraz strzeżonymi od wieków sekretami ich pielęgnacji. W każdym produkcie z linii Yoskine Geisha Gold Secret ujawniona została inna tajemnica piękna gejszy.

W serii: krem 55+ z nićmi jedwabiu, krem 65+ z algą Nori, krem multi-lifting z pyłem z kamienia księżycowego, krem pod oczy z herbatą matcha i serum pod krem z lipidami sojowymi. Receptury bazują na składnikach, które pomagają uzyskać efekt nieprzemijającej urody, z jakiego słyną w Japonii kobiety Bi-Majo (美魔女). To piękne Japonki, których wiek jest trudny do określenia, a ich uroda nie przemija i nadal zachwyca, mimo wejścia w dojrzałość.

Ceny: od 34,90 do 54,90 zł

YOSKINE, GEISHA GOLD SECRET

KREM-PRZECIWZMARSZCZKOWA REGENERACJA 55+ Z NIĆMI JEDWABIU

Cena: 54,90zł; Poj.: 50 ml

Niezwykły krem o silnym działaniu przeciwzmarszczkowym i regenerującym z nićmi jedwabiu, na dzień i noc dla skóry 55+.

• NICI JEDWABIU – intensywnie wygładzający zmarszczki kompleks z wysokocząsteczkowymi proteinami jedwabiu. Nadaje skórze jedwabistą miękkość i idealną gładkość, porównywalną do efektu „nowej skóry”.

• 3D NET-LIFTING – trójwymiarowa galakto-siateczka liftingująca, która pokrywa skórę napinającym mikrofilmem oligosacharydowym. Rozprasowuje linie mimiczne i głębokie zmarszczki. Zapewnia natychmiastowy i długotrwały efekt liftingu twarzy.

• ULTRA HYALURONIC ACID forte – kompleks makro-kwasu hialuronowego, który regeneruje i wypełnia skórę oraz intensywnie ją nawilża. Zapobiega wiotczeniu skóry.

YOSKINE, GEISHA GOLD SECRET

KREM-PRZECIWZMARSZCZKOWE UJĘDRNIENIE 65+ Z ALGĄ NORI

Cena: 54,90zł; Poj.: 50 ml

Specjalny krem pielęgnacyjny o silnym działaniu przeciwzmarszczkowym i ujędrniającym z algą Nori, na dzień i noc dla skóry 65+.

• REPAIR-ALGAE COMPLEX – zaawansowany kompleks regenerujący z wyciągiem z algi Nori oraz z olejem Rosehip. Posiada fenomenalne właściwości odmładzające i ujędrniające. Zmniejsza przebarwienia i plamy widoczne na skórze.

• JAPOŃSKI SUGAR-LIFTING – naturalna, polisacharydowa mikrosiateczka silnie liftingująca owal twarzy. Zapewnia natychmiastowy efekt napięcia skóry na twarzy i szyi.

• COLLAGEN-DUO-PEPTIDE – kombinacja dwóch nowoczesnych peptydów, które redukując głębokość nawet wyraźnie zaznaczonych zmarszczek, gwarantują intensywny efekt odmładzający i ujędrniający. Wyraźnie wspomagają wypełnienie i poprawę elastyczności skóry.

YOSKINE, GEISHA GOLD SECRET

KREM 3D MULTI-LIFTING NA ZMARSZCZKI Z PYŁEM Z KAMIENIA KSIĘŻYCOWEGO

Cena: 54,90zł; Poj.: 50 ml

Unikalny krem pielęgnacyjny o silnym działaniu przeciwzmarszczkowym, liftingującym i rozświetlającym z pyłem z kamienia księżycowego, na dzień i noc.

• MOON STONE POWDER – rozświetlający pył z kamienia księżycowego (selenitu) połączony w udoskonalającym skórę kompleksie z drobinami korygującymi FOCUS-BLUR. Nadaje skórze nieskazitelną gładkość oraz wypoczęty i świetlisty wygląd.

• MULTI-BAOBAB-LIFT 3D – aktywny multikompleks liftingujący, który zapewnia intensywny lifting owalu twarzy, policzków i podbródka. Błyskawicznie napina i ujędrnia wiotczejącą skórę, a także działa przeciwzmarszczkowo.

• ANTI-AGE SOY OIL – przeciwdziałający starzeniu olej sojowy, bogaty w kwasy Omega-6 i Omega-9. Rewelacyjnie regeneruje, odżywia i odmładza skórę.

YOSKINE, GEISHA GOLD SECRET

KREM OLEJKOWY POD OCZY I NA POWIEKI Z HERBATĄ MATCHA PRZECIW ZMARSZCZKOM, CIENIOM I WORKOM

Cena: 34,90zł; Poj.: 50 ml

Zaawansowany, intensywnie wypełniający zmarszczki krem z kofeiną z japońskiej herbaty Matcha, pod oczy i na powieki.

• COLLAGEN-DUO-PEPTIDE – kombinacja dwóch nowoczesnych peptydów, które redukując głębokość zmarszczek, gwarantują intensywny efekt odmładzający i liftingujący.

• CAFFEINE MATCHA COMPRESS – odmładzający, detoksykujący i dodający skórze energii kompleks z kofeiną z japońskiej, zielonej herbaty Matcha.

• RICE & SOY PROTEINS – proteiny z ryżu i soi, które zmniejszają oznaki zmęczenia i niewyspania widoczne na skórze, w tym cienie pod oczami. Posiadają działanie regenerujące i przeciwzmarszczkowe oraz zapobiegają wiotczeniu skóry.

YOSKINE, GEISHA GOLD SECRET

SERUM LIFTINGUJĄCE „NOWA SKÓRA” POD KREM Z LIPIDAMI SOJOWYMI

Cena: 54,90zł; Poj.: 30 ml

Serum liftingujące z lipidami z soi i pudrem ryżowym, o silnym działaniu przeciwzmarszczkowym, do stosowania na dzień i noc pod krem. Serum stosowane pod krem przyspiesza efekty kuracji przeciwzmarszczkowej.

• „NEW SKIN” LIFTING EFFECT – profesjonalna formuła odmładzająca, która łączy efekt liftingu wypełniającego skórę od wewnątrz z błyskawicznym, powierzchniowym liftingiem wygładzającym zmarszczki. W niedługim czasie po aplikacji zauważalny jest efekt liftingu skóry na policzkach, podbródku i czole.

• „WAKE-UP” SILK TREE – wyrównujący i upiększający skórę ekstrakt z drzewa jedwabnego połączony w innowacyjnym kompleksie z pudrem ryżowym. Działa jak potężny zastrzyk energii. Zmniejsza oznaki zmęczenia i niewyspania widoczne na skórze.

• SOYA FILL-BOOSTER – rewelacyjnie regenerujący i zapobiegający wiotczeniu skóry kompleks lipidów sojowych. Doskonale wygładza i odżywia skórę, a także działa przeciwzmarszczkowo.

www.yoskine.com

Poprzedni

answear.com: W dzień gorącego lata!

Następny

Krew za krew

Zobacz również to: