fbpx
piątek, 14 czerwca 2024

Wiosna za pasem. Z niecierpliwością wyczekujemy dłuższych, cieplejszych dni i marzymy o tym, żeby wreszcie zrzucić zimowe okrycia – grube kurtki i czapki. Nasze włosy po zimie są suche, a cera szara, zmęczona i pozbawiona blasku. Ciesząc się na rychłe nadejście wiosny warto pamiętać, żeby dobrze przygotować się na słoneczne dni. Ułatwi to kosmetyk, który odpowiednio odżywi skórę twarzy – Serum Rozświetlające Bless Me Saint Oil Skin& MakeUp.

Zima nie sprzyja zachowaniu cery w dobrej formie. Nasza skóra przez długie miesiące narażona jest na działanie niskich temperatur, deszczu, wiatru, a w domu i w biurze – suchego powietrza. W naszym pożywieniu brakuje wielu witamin, pochodzących ze świeżych owoców i warzyw, mniej czasu poświęcamy na aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. To wszystko sprawia, że cera po zimie jest niedotleniona, sucha, szara, skłonna do podrażnień i pozbawiona elastyczności.
Wraz z nadchodzącą wiosną wstępuje w nas więcej energii i chęci do działania. Jest to więc idealna okazja, aby wdrożyć program naprawczy w postaci odpowiedniej diety, fizycznej aktywności oraz właściwej pielęgnacji skóry. Aby uzyskać efekt promiennej cery wcale nie trzeba ubiegać się do inwazyjnych zabiegów chemicznych, czy mechanicznych. Wystarczy kosmetyk, który zadziała na wielu poziomach i będzie w 100% naturalny i bezpieczny.

Serum Rozświetlające Bless Me Saint Oil Skin& MakeUp przede wszystkim natychmiast ukoi podrażnioną po zimie skórę, zarówno wyczerpaną, suchą, łuszczącą się, zmienioną zapalnie, jak i trądzikową. Jest bezpieczne dla każdego rodzaju cery. Zawiera tylko naturalne i certyfikowane składniki: 9 naturalnych suchych olejków i witaminę E, uchodzącą za „witaminę młodości”, gdyż jako silny przeciwutleniacz neutralizuje wolne rodniki, odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek, a co za tym idzie – opóźnia procesy starzenia się skóry.

Ponadto witamina E wspomaga ochronę cery przed promieniowaniem UV, co szczególnie ważne, bo tak uwielbiane przez nas wiosenne słońce potrafi być zdradliwe. W składzie produktu znajdziemy także mirrę, kadzidło i złoty proszek z miki – składniki, inspirowane darami Trzech Króli. To prawdziwe kosmetyczne skarby. Mirra posiada właściwości antybakteryjne i odkażające, obkurcza naczynia krwionośne, przyśpiesza gojenie wszelkich podrażnień. Kadzidło działa przeciwzapalnie i kojąco, niweluje niedoskonałości i spłyca zmarszczki. Drobinki miki, niczym płynne złoto – odbijają i rozpraszają światło, co nadaje cerze promienny i świetlisty wygląd.

Serum Rozświetlające Bless Me Saint Oil Skin& MakeUp to esencja darów natury. Z łatwością odbuduje skórę po zimie – ukoi ją, zrelaksuje, głęboko odżywi, nawilży i wygładzi. Elektryzujący zapach olejku doda energii i zmotywuje do wiosennej aktywności, a drobinki miki, zawarte w serum dodadzą twarzy słonecznego blasku!

Serum można używać solo i w duecie z ulubionymi kosmetykami – kremem, czy podkładem. Działa natychmiast po użyciu i w sposób długotrwały.

Cena: Serum Rozświetlające Bless Me Saint Oil Skin& MakeUp 30 ml – 147 zł i 15 ml – 87 zł.

Do kupienia na: www.blessmecosmetics.com

https://www.facebook.com/BlessMeCosmetics/

@ blessmecosmetics

 

Poprzedni

Przygotuj stopy do wiosny

Następny

Pięknie i zdrowo – zakładamy ogródek na balkonie

Zobacz również to: