fbpx
czwartek, 18 lipca 2024

Piękny, długotrwały kolor i jednocześnie zdrowe, lśniące włosy – to możliwe! Nowe farby Gliss Color firmy Schwarzkopf zapewniają kompleksową pielęgnację w trakcie i po koloryzacji. Produkt jest dostępny wyłącznie w drogeriach Natura.

Innowacyjna formuła Gliss Color zawiera kwas hialuronowy. To naturalny składnik nazywany w kosmetyce eliksirem młodości – nawilża, uelastycznia i wygładza. Dzięki jego zawartości w farbach koloryzujących, kobiety mają pewność, że zyskują nie tylko nowy kolor, ale także intensywną pielęgnację skóry głowy oraz widoczną poprawę kondycji włosów.

Gliss Color Schwarzkopf dzięki specjalnemu systemowy pielęgnacji wnika głęboko w strukturę włosa, gwarantując długotrwały kolor i zapewniając pokrycie wszystkich siwych pasm. Kwas hialuronowy sprawia, że fryzura nabiera blasku, a każdy kosmyk jest chroniony przed uszkodzeniami. Włosy z dnia na dzień nabierają sprężystości, stają się coraz bardziej gładkie i miękkie w dotyku.

Gliss Care & Moisture Color Schwarzkopf

Pielęgnacyjna farba do włosów z kwasem hialuronowym, dostępna w 20 odcieniach, cena 19,99 zł

Czy wiesz, że…

Podczas 3-minutowego mycia zębów przy odkręconym kranie marnujemy około 20 litrów wody. Wystarczy wlać ją do kubka, wypłukać usta i zdrowo się uśmiechnąć, także z powodu niższych rachunków.

Poprzedni

Żywica

Następny

Postaw na spojrzenie w odcieniach kawy! Karnawałowy make-up z Eveline Cosmetics

Zobacz również to: