fbpx
czwartek, 25 lipca 2024

Najnowsza propozycja do demakijażu od GLOV już dostępna! Oficjalnie w sprzedaży pojawił się zestaw GLOV Moon Pads Set, który na dobre rozprawi się z Twoją codzienną rutyną! Kultowe płatki kosmetyczne GLOV doczekały się nowego, kosmicznego wydania z wyjątkowymi akcesoriami.

Nieziemski zestaw Moon Pads Set zawiera: 10 płatków kosmetycznych wielokrotnego użytku, woreczek do przechowywania produktu i prania go pralce, oraz holograficzną kosmetyczkę, która stanie się modnym dodatkiem w łazience i ułatwi przechowywanie kosmetyków podczas podróży.

Dziesięć wielorazowych płatków kosmetycznych Moon Pads to miękkie i delikatne ekwiwalenty jednorazowych wacików do demakijażu. Ergonomiczny kształt księżycowych płatków GLOV pozwala zapomnieć o nieprzyjemnym procesie zmywania kosmetyków i skutecznie pozbywa się wszystkich zabrudzeń z twarzy tylko przy użyciu wody lub ulubionego kosmetyku. Dodatkowo, w zestawie znajduje się woreczek, stworzony do przechowywania płatków oraz do prania ich w pralce. Wszystko zamknięte jest w stylowej, holograficznej kosmetyczce, która z pewnością sprawdzi się w każdej łazience, w kobiecej torebce czy podczas podróży.

Daj się porwać kosmicznej przygodzie i odkryj z GLOV pielęgnację nie z tej ziemi!

Zestaw GLOV Moon Pads Set znajdziesz na stronie https://glov.co, w cenie 59,90 zł.

Poprzedni

Furia wikingów

Następny

Athleisure wear by NAGO

Zobacz również to: