fbpx
piątek, 14 czerwca 2024

Piękna, zdrowo lśniąca cera jest głównym trendem w 2021 na całym świecie. Dlatego jej codzienna, skuteczna pielęgnacja jest bardzo ważnym elementem w beauty rutynie każdej kobiety. Jednym z najważniejszych elementów pielęgnacji skóry jest nakładanie maseczki co najmniej dwa razy w tygodniu. Poznaj nowość od marki Yoskine – japońskie maski na BIODEGRADOWALNEJ TKANINIE, stworzone na wzór japońskich masek pięknej GEJSZY i kota fortuny MANEKI-NEKO.

Geisha (芸者) to piękna, znakomicie wykształcona japońska artystka, która uważana jest za symbol Japonii. W kraju Kwitnącej Wiśni otoczona czcią i podziwem, po dziś dzień uznawana za ideał piękna.

Maneki-neko (招 き 猫) to japoński kot fortuny. Wygląda jak machający kot. „Maneki” to japońskie słowo na skinienie, a „neko” oznacza kota. Uważa się, że to kot Maneki-neko przynosi szczęście, pieniądze i dobrobyt właścicielowi.

Maski Yoskine czynią zabieg upiększający fantastyczną, relaksującą zabawą i wprawią nas w dobry nastrój. Dodatkowo tego typu zabieg jest znakomitym pomysłem na zabawę i domowe SPA podczas babskich wieczorów!

YOSKINE
GEISHA Maska z czarną perłą
ROZŚWIETLAJĄCO – UPIĘKSZAJĄCA PRZED RANDKĄ

Efekt „Glass skin glow”

  • JAPOŃSKIE SPA – MASKA NA TKANINIE Z WIZERUNKIEM JAPOŃSKIEJ GEJSZY nasączona 20 ml serum, bogatego w składniki inspirowane japońską sztuką pielęgnacji skóry.
  • CZARNA PERŁA – wyciąg z drogocennej czanej perły o imtensywnych właściwościach nawilżających, odżywczych i regenerujących. Przywraca skórze młodzieńczy wygląd.
  • NIACYNAMID – pochodna witaminy B3. Działa przeciwstarzeniowo, wygładzająco oraz zwęża pory. Wyraźnie udoskonala wygląd skóry.
  • KWAS LOTOSU – połączenie ekstraktów z dwóch rodzajów kwiatu lotosu, które niwelują niedoskonałości cery, usuwają nadmiar sebum, zapewniając cerze świeżość oraz piękny wygląd przez wiele godzin.

Sposób użycia: Maskę rozłożyć i starannie nałożyć ją na twarz, nadrukiem na zewnątrz. Lekko odcisnąć. Pozostawić na skórze przez 15-20 minut. Materiał usunąć, ale nie zmywać twarzy. Nadmiar preparatu delikatni wklepać w skórę.

Stosować 1 – 3 razy w tygodniu.

Cena: 12,99 zł

OSKINE
MANEKI – NEKO Maska z Gotu Kola
DETOKSUKUJĄCO-REGENERUJĄCA

Efekt „After-work relax”

  • JAPOŃSKIE SPA – MASKA NA TKANINIE Z JAPOŃSKIM KOTEM FORTUNY nasączona 20 ml serum, bogatego w składniki inspirowane japońską sztuką pielęgnacji skóry.
  • GOTU KOLA – Wyciąg z Tygrysiej Trawy o wybitnych właściwościach regenerujących, redykujących zmarszczki i odmładzających. Rewelacyjnie wygładza powierzchnie cery.
  • GREEN CAVIAR – Zieliony kawiar z japońskiej algi Umi-budo. Doskonale rewitalizuje skórę oraz działa przeciwmarszczkowo. Jest wspaniałym nawilżaczem.
  • DEEP OCEAN MINERALS – Naturalne minerały mosrskie pozyskiwane z głębi oceanu, usuwające ze skóry oznaki zmęcenia i stresu. Silnie remineralizują, wzmacniają oraz detoksykują i oczyszczją skórę.

Sposób użycia: Maskę rozłożyć i starannie nałożyć ją na twarz, nadrukiem na zewnątrz. Lekko odcisnąć. Pozostawić na skórze przez 15-20 minut. Materiał usunąć, ale nie zmywać twarzy. Nadmiar preparatu delikatni wklepać w skórę.

Stosować 1 – 3 razy w tygodniu.

Cena: 12,99 zł

Yoskine wyspa kobiet

Poprzedni

tołpa.® authentic – minimum składników, maksimum efektów, oczyszczanie bez kompromisów

Następny

Bezbożnik

Zobacz również to: