fbpx
sobota, 18 maja 2024

Odpowiednia pielęgnacja to klucz do tego, by poczuć się dobrze we własnej skórze. Dosłownie. Stan skóry ma bowiem niebagatelny wpływ na nastrój i emocje. Z kosmetykami NEUTROGENA® Formuła Norweska® wystarczy tylko kilka chwil każdego dnia, by nawet najbardziej sucha skóra odzyskała miękkość, znowu stała się powodem do zadowolenia i pozytywnie wpłynęła na samopoczucie.

Troska o skórę ma bezpośredni wpływ na nasze codzienne życie – czując się dobrze we własnej skórze, czujemy się dobrze ze sobą. Tymczasem uczucie ściągnięcia czy brak elastyczności skóry sprawiają, że trudno skupić się na pozytywnych i przyjemnych aspektach życia. Dyskomfort fizyczny przekłada się na stan emocjonalny, w ten sposób obniżając jakość życia. Sytuację tę może pomóc zmienić prawidłowo dobrana pielęgnacja: szybka – by każdy znalazł na nią czas, przyjemna – by każdy chciał znaleźć na nią czas i skuteczna – by znaleziony czas okazał się perfekcyjnie wykorzystany. Ekspertem od problemów z suchością skóry jest bez wątpienia seria produktów NEUTROGENA® Formuła Norweska® dedykowana skórze ciała, dłoni i ust.

Sucha nie bez powodu

Istnieje co najmniej kilkanaście głównych przyczyn, przez które skóra staje się szorstka i spierzchnięta. Można je podzielić na wewnętrzne, jak ogólny stan zdrowia, dieta czy poziom stresu oraz zewnętrzne, do których zaliczamy m. in. częste mycie skóry oraz stosowanie nieodpowiednich preparatów myjących, przebywanie w zanieczyszczonym środowisku, niekorzystne warunki meteorologiczne, jak – zwłaszcza o tej porze roku – mróz, wiatr i skrajne różnice temperatur. Gdy warstwa rogowa naskórka ulegnie uszkodzeniu i nie jest w stanie funkcjonować niczym skuteczna bariera, dochodzi do nadmiernej utraty wody. A odwodniona skóra staje się ściągnięta, mało elastyczna, łuszczy się, pęka i swędzi.

Ponad 40 lat doświadczenia w pielęgnacji

Pielęgnacja skóry wystawionej na skrajnie niekorzystne warunki atmosferyczne to nie lada wyzwanie, ponieważ musi być ona równie szybka i skuteczna. A jaka grupa naraża swoje dłonie bardziej niż… norwescy rybacy? Dlatego eksperci marki Neutrogena®, tworząc formuły swoich kosmetyków, inspirowali się maściami i kremami używanymi przez nich w arktycznym klimacie. I tak od niemal pięciu dekad Formuła Norweska® jest dowodem na to, jak unikalne połączenie gliceryny o właściwościach pielęgnacyjno-leczniczych, pomagających w utrzymaniu optymalnej ilości wody w naskórku emolientów i szeregu innych, równie skutecznych i starannie wyselekcjonowanych składników efektywnie i dosłownie „od ręki” zabezpiecza skórę dłoni i całego ciała.

Obecnie Linia NEUTROGENA® Formuła Norweska® to seria kremów do rąk i balsamów idealnie odpowiadających na potrzeby skóry przesuszonej, wrażliwej, wymagającej regeneracji i uelastycznienia. Co ważne, wszystkie produkty maja nietłustą konsystencję, szybko się wchłaniają i pozwalają ubrać bezpośrednio po aplikacji. Wsparte wiedzą i doświadczeniem dermatologów zapewniają skórze skuteczną regenerację i głębokie nawilżenie. Już po pierwszej aplikacji staje się ona odżywiona, miękka i przyjemna w dotyku.

 

Pielęgnacja ciała:

• Neutrogena® Formuła Norweska® Głęboko Nawilżająca Emulsja Do Ciała, Skóra Sucha
• Neutrogena® Formuła Norweska® Głęboko Nawilżająca Kremowa Emulsja Do Ciała Wzbogacona Olejkiem Sezamowym
• Neutrogena® Formuła Norweska® Głęboko Nawilżająca Emulsja Do Ciała, Skóra Wrażliwa
• Neutrogena® Formuła Norweska® Intensywnie Regenerująca Emulsja Do Ciała
• Neutrogena® Formuła Norweska® Ujędrniający Balsam, Skóra Sucha
Cena: ok. 24,99 zł/ 400 ml

Pielęgnacja dłoni:

• Neutrogena® Formuła Norweska® Fast Absorbing, Szybko Wchłaniający Się Krem Do Rąk
• Neutrogena® Formuła Norweska Visibly Renew Krem Do Rąk SPF 20
• Neutrogena® Formuła Norweska® Hand&Nail Krem Do Rąk i Paznokci
• Neutrogena® Formuła Norweska® Skoncentrowany Krem Do Rąk
• Neutrogena® Formuła Norweska® Skoncentrowany Krem Do rąk, Bezzapachowy
Cena: ok. 12,99 zł/75 ml

Pielegnacja ust:

• Neutrogena® Formuła Norweska® Ochronny Sztyft Do Ust Spf 4
• Cena: 9,99 zł
• Neutrogena® Formuła Norweska® Ochronny Sztyft Do Ust Spf 20
Cena: 10,99 zł
• Neutrogena® Formuła Norweska® Intensywnie Regenerujący Balsam Do Ust
Cena: ok. 10,99 zł/15 ml

Poprzedni

Radykalne wzmocnienie włosów od marki RADICAL®

Następny

Kiszonki na zdrowie z Ewą Wachowicz i Appetitą! Autorskie przepisy ekspertki smaku i stylu!

Zobacz również to: