fbpx
poniedziałek, 22 kwietnia 2024

Przywracanie zdrowia skórze dotyczy nie tylko twarzy – upewnij się, że twoja skóra funkcjonuje optymalnie włączając do swojej rutyny pielęgnacyjnej produkty do ciała. Niezależnie od tego, czy chodzi o kurację antycellulitową, przeciwstarzeniową, czy też o przeciwdziałanie uszkodzeniom w przyszłości, właściwa pielęgnacja ciała to kluczowy krok na drodze do zdrowej skóry.

ZO® SKIN HEALTH CELLULITE CONTROL to preparat do ciała o właściwościach antycellulitowych. Zapewnia natychmiastowy efekt ujędrniający, widocznie poprawia strukturę skóry oraz zmniejsza widoczność cellulitu. Zawarte w produkcie składniki uaktywniają enzymy niszczące komórki tłuszczowe. Formuła produktu wygładza skórę i pomaga w zniwelowaniu „pomarańczowej skórki”. Działa przez całą dobę, aby zapobiegać powstawaniu nowych objawów cellulitu.

Cena: 399 zł/ 150g

ZO® SKIN HEALTH BODY EMULSION to specjalistyczny preparat do ciała o właściwościach anti-aging. Formuła produktu stymuluje naturalny proces odbudowy skóry, aby poprawić jej elastyczność i jędrność, poprawić teksturę, wygładzić, a także wyrównać koloryt. Zawarte w emulsji składniki przywracają odpowiedni poziom nawilżenia i wzmacniają barierę ochronną naskórka. Przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej, pozbawionej blasku oraz dojrzałej.

Cena: 359 zł/ 240 ml

Poprzedni

Lato last minute – beauty przewodnik

Następny

Nowość ZM Pekpol! Mini paszteciki warzywne Dziarskie Jarskie w trzech smakach bez glutenu: czerwona fasola, cieciorka i soczewica

Zobacz również to: