fbpx
czwartek, 22 lutego 2024


Planeta – esencja naszego życia i życia przyszłych pokoleń. Daje nam dużo, ale potrzebuje też naszej troski. Wierzymy, że solidarne działanie nawet to najmniejsze, może przyczynić się do większych zmian. Myślimy o przyszłości, dlatego nieustannie się zmieniamy i doskonalimy. Tworzymy dla Ciebie kosmetyki najwyższej jakości, szanując jednocześnie środowisko naturalne.

Nasze receptury są opracowywane tak, aby składniki w znacznej większości były pochodzenia naturalnego. Z najwyższą starannością dobieramy tylko niezbędne składniki pochodzące od sprawdzonych dostawców, z surowców pozyskanych w sposób etyczny.

Dbamy o środowisko naturalne, dlatego w swoich opakowaniach zużywamy mniej plastiku, szkła i kartonu. Poszukujemy cały czas nowych ekorozwiązań w obszarze opakowań i możliwości ich recyklingu. Każdego dnia staramy się zmniejszać ilość odpadów, które generujemy jako przedsiębiorstwo.

Receptury w naszych kosmetykach tworzone są bez naruszania praw zwierząt do wolności, godności i życia w naturalnym środowisku.

Za wartość nadrzędną stawiamy sobie potrzeby obecnych i kolejnych pokoleń, które oczekują bezpiecznego, czystego miejsca do życia. Jesteśmy marką kierującą się uczciwością i przejrzystością działania. Od lat współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, kierując się rygorystycznymi procedurami dotyczącymi jakości.

Nasze kosmetyki są dokładnie przebadane, a ich składy rzetelnie opisane. Posiadamy własne, nowoczesne laboratorium badawczo-rozwojowe, które cały czas rozwijamy technologicznie, dostosowując je do przeprowadzania coraz bardziej zaawansowanych i innowacyjnych procesów badawczych.

Zachowujemy dobrą praktykę produkcyjną (GMP), która gwarantuje wysoką jakość wytwarzanych przez nas produktów. Spełniamy wymagające normy produkcyjne i normy środowiskowe, które cały czas staramy się doskonalić (posiadamy certyfikację systemu zarządzania jakością ISO 9001).

Poprzedni

Prebiotyki i Probiotyki - magiczne składniki w pielęgnacji cery problematycznej i wrażliwej

Następny

Krwawe łzy

Zobacz również to: