fbpx
sobota, 20 lipca 2024

Silny wiatr, pochmurna pogoda, suche powietrze… Nie mamy wątpliwości, że upalne dni są dawno za nami, a więc nadeszła jesień. W oczekiwaniu na nadchodząca zimę warto dostarczyć skórze niezbędnych składników, aby moc cieszyć się piękną i zdrowo wyglądająca skórą podczas złotej pory roku. Odpowiednio dobrana pielęgnacja skóry, zarówno twarzy, jak i ciała, powinna stanowić podstawę o tej porze roku, ponieważ cera szybciej traci wodę i jest narażona na działanie surowych czynników atmosferycznych.

Postaw na intensywne odżywienie skóry

Choć opatulona w szalik, skóra twarzy wciąż jest narażona na zimno, deszcz i wiatr. Wybierając krem, warto kierować się działaniem regeneracyjnym oraz odżywczym po całym dniu ekspozycji na powyższe czynniki.

SPRWADŹ: PERFECTA – FENOMEN C KREM NA DZIEŃ I NA NOC 30+ – 24M99 ZŁ/ 50 ML; HADA LABO TOKYO – SPECIAL REPAIR TREATMENT – NIGHT CREAM Głęboko odbudowujący krem-zabieg na noc – 64,99 ZŁ/ 50 ML; YOSKINE – GEISHA GOLD SECRET KREM-PRZECIWZMARSZCZKOWE UJĘDRNIENIE 65+ Z ALGĄ NORI – 54,90 ZŁ/ 50 ML; PERFECTA – BOTULUX KREM NA DZIEN I NA NOC 40+ – 24,99 ZŁ/ 50 ML.

Zadbaj o swoje ciało

Warstwy puchu, wełny czy kaszmiru nie uchronią Twojej skóry ciała przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, potrzebuje ona ochrony i odbudowy. Nienawilżona i sucha skóra traci swoją jędrność i blask. Sięgnij po multiujędrniający kosmetyki do ciała, poprawiający jędrność i elastyczność skóry oraz taki, który skutecznie odbuduje jej strukturę.

SPRAWDŹ: HADA LABO TOKYO – DEEP MOISTURISING & SMOOTHING BODY ESSENCE-IN-MILK GŁEBOKO NAWILŻAJĄCA I WYGŁADZAJĄCA MLECZNA ESENCJA DO CIAŁA – 44,99 ZŁ/ 200 ML; PERFECTA – MLECZKO DO CIAŁA YUZU LIME SILNE ODŻYWIENIE I UJĘDRNIENIE – 14,99 ZŁ/ 250 ML; PERFECTA – Milk Therapy KOKOSOWE mleczko do ciała – 14,99 ZŁ/ 350 ML; YOSKINE – IN’DETOX & YO’ TSUBAKI OIL LIFTER CHRONOAKTYWNE SHIATSU – SERUM UJĘDRNIAJĄCE DO CIAŁA I BIUSTU EFEKT MASAŻU JAPOŃSKIEGO – AKTYWNY W DZIEŃ – 35ZŁ/ 200 ML; PERFECTA SPA – Masło do ciała YUZU LIME & ŻEŃ-SZEŃ – 15,99 ZŁ/ 225 ML;

ZADBAJ O POGODĘ DUCHA JESIENIĄ

Na pewne rzeczy nie mamy wpływu, choćby na aurę za oknem, jednak są obszary gdzie w pełni sprawujemy kontrolę – na przykład na pogodę….ducha. Wrzesień to pora, gdzie zaczyna się jesienne osłabienie spowodowane załamaniem pogody i mniejsza ilością światła, dlatego w tym czasie warto zadbać o swoje samopoczucie i postawić na pachnące kosmetyki, których aromat umili szare jesienne dni.

SPRAWDŹ: CELIA – Marvelle perfumy roll-on – 10 ZŁ/ 15 ML.

Poprzedni

Westwing prezentuje: Welcome to Miami '50s

Następny

Kochaj życie z AMVI Cosmetics!

Zobacz również to: