fbpx
piątek, 17 maja 2024

Nic tak pozytywnie nie wpływa na promienny wygląd skóry, jak złuszczanie naskórka. A do tego najlepiej wybrać peeling, który nie tylko skutecznie usunie zanieczyszczenia i odblokuje pory, ale także zwiększy wchłanianie substancji aktywnych przez skórę. Tak działa wielozadaniowy Rewitalizujący peeling do twarzy od AMVI Cosmetics.

Cykl życia skóry trwa miesiąc, a dokładnie 28 dni. Tyle czasu potrzeba jej – o ile cykl ten nie zostanie zaburzony – by w pełni się odnowić. Taka naturalna autoregeneracja może jednak czasami nie wystarczyć. Stres, zanieczyszczone powietrze, nagłe zmiany temperatury, nieprawidłowy demakijaż – wszystko to ma wpływ na to, czy skóra da radę sama wystarczająco się złuszczyć, a w konsekwencji odnowić.

Dlatego warto jej pomóc i sięgnąć po produkt o działaniu oczyszczającym i peelingującym. Regularnie stosowany Rewitalizujący peeling do twarzy od AMVI Cosmetics pozwoli złuszczyć martwe komórki naskórka i pobudzić mikrokrążenie, aby skóra odzyskała utraconą gładkość i młodzieńczy blask.

Naturalna moc łupin orzecha włoskiego

Rewitalizujący peeling do twarzy AMVI Cosmetics został stworzony właśnie na bazie łupin z orzecha włoskiego. Wybór padł na ten rodzaj peelingujących drobinek, ponieważ skutecznie złuszczają one martwe komórki naskórka nie wywołując podrażnień. Odblokowane i oczyszczone pory umożliwiają zaś lepsze wchłanianie kosmetyków, czyniąc z peelingu idealny zabieg przygotowujący do następnych etapów pielęgnacji.

AMVI Cosmetics

Aktywne działanie – oczyszczanie i złuszczanie

W Rewitalizującym peelingu do twarzy (do każdego rodzaju skóry z wyjątkiem cery trądzikowej) zawarto ponad 95% składników pochodzenia naturalnego, w tym:

• czerwoną algę koralową, która pobudza naskórek do odbudowy oraz wspiera równowagę lipidową skóry, sprawiając, że wydaje się elastyczna,
• zieloną glinkę dodatkowo odżywiającą, działającą ściągająco, odkażająco i oczyszczająco, a także zmniejszającą widoczność porów,
• węgiel aktywny usuwający zanieczyszczenia i szkodliwe dla skóry substancje oraz złuszczający martwe komórki naskórka,
• aloes o właściwościach nawilżających, regenerujących, kojących oraz łagodzących podrażnienia i zaczerwienienia.

1 produkt – 5 efektów!

Formuła Rewitalizującego peelingu do twarzy AMVI Cosmetics oparta została na skutecznych, ale delikatnych składnikach aktywnych. W efekcie stosowanie jednego produktu daje aż pięć korzystnych dla skóry efektów:
• oczyszczenie,
• złuszczenie martwych komórek naskórka,
• pobudzenie naskórka do odbudowy,
• zmniejszenie widoczności porów,
• nawilżenie.

Piękno ma wiele odsłon…

… i dlatego marka AMVI Cosmetics chce towarzyszyć kobietom nie tylko w pielęgnacji skóry. Wie, że kluczem jest podejście holistyczne, stąd zdecydowała się na podjęcie działań na rzecz zdrowia kobiet. W efekcie narodziła się współpraca z Fundacją Rak’n’Roll a AMVI Cosmetics stało się jedyną polską marką kosmetyczną, która przeznacza 1 % z przychodu z każdego sprzedanego kosmetyku na wsparcie chorych na raka piersi. Pielęgnujesz – Pomagasz. Po prostu!

Rewitalizujący peeling do twarzy, sugerowana cena 37,99 zł/50 ml

Produkty AMVI Cosmetics dostępne są w sklepie internetowym:
www.drogerienatura.pl, https://amvicosmetics.com oraz https:/oraz /lavandin.pl/

Instagram: https://www.instagram.com/amvicosmetics/
Facebook: https://www.facebook.com/amvicosmetics

Poprzedni

Trendy w makijażu na Sylwestra 2020/2021

Następny

Fakty i mity na temat łupieżu

Zobacz również to: