fbpx
wtorek, 16 lipca 2024

Modny zarost to świetne uzupełnienie codziennego looku i sposób na wyrażanie siebie. Dla wielu mężczyzn zadbana brody czy wąsy, są znakiem rozpoznawczym i wizytówką. Warto wiedzieć, że ich odpowiednio dobrany kształt doskonale podkreśla rysy twarzy i nadaje indywidualnego charakteru. Z tego powodu tak ważna jest pielęgnacja i stylizacja zarostu. Niezbędne są do tego doskonałej jakości zestawy do golenia i trymowania, dzięki którym można uzyskać efekt niemal identyczny jak po wizycie w Barber Shopie. Poznaj rozwiązania proponowane przez BaByliss, aby doświadczyć profesjonalnego rezultatu, który zadowoli nawet najbardziej wymagających.

Kozia bródka, gęste, wydatne wąsy, krótko przystrzyżony zarost, czy broda wzdłuż linii szczęki? Który styl jest Twoim numerem jeden? Nie ma znaczenia, czy eksperymentujesz ze stylizacjami, czy stawiasz na klasykę, BaByliss pragnie wspierać Twój wyjątkowy pomysł na siebie. Poznaj propozycje, które pozwolą w prawdziwie profesjonalny sposób zadbać o brodę i fryzurę w domowym zaciszu.

Trymer to podstawa!

Model BaByliss W-Tech E846E świetnie nadaje się do codziennej pielęgnacji kilkudniowego zarostu. Jest wyjątkowo precyzyjny, dzięki geometrii ostrzy i możliwości obrotowej regulacji długości strzyżenia. Za wygodę tego modelu odpowiada z kolei kompaktowy rozmiar
i zasilanie bezprzewodowe. W zestawie znajduje się dodatkowo szczoteczka do czyszczenia ostrzy. Tylko kilka minut stylizacji z E846E wystarczy, aby zarost był zadbany i idealnie równy.

A co z brodą lub wąsami?

Jeśli zarost wymaga większych nakładów pracy, np. ze względu na jego długość, idealnie jest sięgnąć po trymer i strzyżarkę 2 w 1 – BaByliss Pro Intense Hair&Bread Clipper. E972E umożliwia regulację strzyżenia w 25 długościach, podobnie jak trymer, który dodatkowo posiada specjalny przewodnik pozwalający dostosować kształt zarostu do twarzy. Dzięki samosmarującym się ostrzom urządzenie jest wyjątkowo trwałe. To propozycja dla początkujących, jak również dla tych, którzy nie boją się eksperymentów z długością zarostu.

Kompleksowa pielęgnacja

Depilacja i pielęgnacja włosów na ciele nie jest jedynie domeną kobiet. W dzisiejszych czasach również mężczyźni korzystają z wielu zabiegów, które mają poprawić ich atrakcyjność, ale również bezpośrednio przekładają się na codzienny komfort. Właśnie dla nich BaByliss przygotował idelaną propozycję, czyli rozwiązanie w postaci zestawu multifunkcjonalnego E837E. Urządzenie posiada aż 10 wymiennych akcesoriów, w tym osobne głowice golące do twarzy i do pozostałych części ciała, końcówkę do detali i konturów, dwie nasadki grzebieniowe oraz ostrza do brody i włosów. Słowem, wszystko co potrzebne do pielęgnacji zarostu, włosów i ciała. Urządzenie pracuje w trybie bezprzewodowym, a ostrza posiadają funkcję samosmarowania.

Powyższe propozycje możesz podsunąć swojemu mężczyźnie lub skorzystać z nich jako inspirację dla siebie – urządzenia BaByliss to dobry pomysł na prezent z okazji dnia mężczyzny, urodzin czy świąt Bożego Narodzenia. Dzięki nim codzienny obowiązek dbania o zarost, stanie się prawdziwą przyjemnością.

www.babyliss-totallook.pl

 

Poprzedni

Lifting  bez skalpela  

Następny

Luksus dla pięknej skóry – nowa seria pielęgnująca Colloidal Gold od Starej Mydlarni

Zobacz również to: