fbpx
niedziela, 14 lipca 2024

Każda mama pragnie, aby jej córeczka wyglądała ślicznie. Małe dziewczynki od najmłodszych lat zapuszczają lśniące, długie włosy, z których to Mamy wymyślają różne, dziecięce upięcia. Nie zawsze jednak stworzenie dziecięcej fryzury lub rozczesanie włosów jest przyjemne. Warto pamiętać, aby włosy dziecka czesać delikatnie i bez pośpiechu. Wszystkie Mamy – od teraz nie musicie martwić się o włosy swoich pociech! Michel Mercier stworzył nowe, wyjątkowe, pachnące szczotki dla wszystkich dziewczynek.

O włosy dziewczynek należy zadbać od najwcześniejszych lat życia. Przede wszystkim ze względu na zdrowie, higienę, relaks oraz dobry nawyk. Nowe szczotki Michel Mercier Kids, stworzone zostały z myślą o najmłodszych księżniczkach, które skończyły już 3 lata. Dopasowane są do różnych rodzajów włosów – cienkich, normalnych i grubych. Szczotki szybko i bez bolesnego ciągnięcia rozczesują włosy. Cały sekret tego słodkiego i innowacyjnego gadżetu tkwi w unikalnym i opatentowanym rozłożeniu 428 końcówek o różnej wysokości i grubości. Bezboleśnie i szybko rozczesują zarówno włosy suche jak i mokre. Od teraz możesz pielęgnować dziecięce włosy w przyjemny sposób, bez bólu, szarpania i zbędnych łez.

szczotka Michel Mercier

Każda dziewczynka może mieć szczotkę w ulubionym przez siebie kolorze i.. zapachu!

Do wyboru: różowa wata cukrowa, słodkie pianki lub karmelizowane jabłko. Szczotki występują w 3 różnych kolorach, a każdy kolor oznacza inny rodzaj włosów. Wata cukrowa idealnie spisze się przy włosach cienkich i delikatnych, jest bardzo elastyczna i miękka. Słodkie pianki swoją strukturą idealnie dopasują się do włosów normalnych – końcówki są bardziej elastyczne. A karmelizowane jabłuszko wypróbuj na włosach grubych. Zarówno prostych, falowanych i kręconych. W tej szczotce końcówki są najmniej elastyczne, bardziej sztywne, dzięki czemu docierają do nasady głowy.

Wypróbuj nowości Michel Mercier i ciesz się wspólnie spędzonym czasem podczas szczotkowania maluchów! Dzieci na całym świecie je uwielbiają!

Sugerowana cena: 35,99 zł

Produkt dostępny w drogeriach HEBE oraz na stronie www.mycosmetics.pl

Inne modele szczotek Michel Mercier dostępne w drogeriach HEBE i Super-Pharm oraz w sklepach internetowych www.hairstore.pl i www.showroom.pl

 

Poprzedni

Zwierzak w domu, czyli jak dbać o czystość, gdy mieszka z nami pies lub kot

Następny

Owocowy zawrót głowy Truskawki … i nie tylko!

Zobacz również to: