fbpx
czwartek, 29 lutego 2024

EKSKLUZYWNY KALENDARZ ADWENTOWY to idealny pomysł na prezent!

Cena: 263 zł (dostępne w wybranych gabinetach kosmetycznych i hotelowych SPA oraz na stronie klapp-cosmetics.pl)

CO ZNAJDZIEMY W ŚRODKU?

• ALOE VERA POWER CONCENTRATE 3 x 2 ml

Skoncentrowane serum dla każdego rodzaju skóry z wysoką zawartością aloesu i kwasu hialuronowego. Nie tylko uzupełnia niedobory wilgoci, ale również łagodzi podrażnienia (również słoneczne).

• C PURE POWER CONCENTRATE 3 x 2 ml

Skoncentrowana formą witaminy C, która wzmacnia strukturę kolagenu oraz chroni przed destruktywną aktywnością wolnych rodników. Zapewnia zmęczonej i suchej skórze zastrzyk energii.

• A CLASSIC POWER CONCENTRATE 3 x 2 ml

Idealna propozycja dla skóry dojrzałej, suchej i wymagającej intensywnego odżywienia, która zapewnia wyraźną poprawę sprężystości. Przekonuje swoją aktywnością i efektywnością dzięki zawartości witaminy A i oleju słonecznikowego. Witamina A jest niezwykle ważna dla struktury skóry oraz zachowania jej funkcji, gdyż stymuluje procesy autoregeneracyjne. Efektem stosowania koncentratu jest poprawa wyglądu skóry, jej odświeżenie i wzrost elastyczności.

• HYALURONIC POWER CONCENTRATE 3 x 2 ml

Preparat przeznaczony dla każdego rodzaju skóry odwodnionej, łączy w sobie intensywność działania i efektywność nawilżania. Delikatna konsystencja koncentratu jest szybko absorbowana przez skórę, skora jest uspokojona i wygładzona; przez kilka godzin utrzymuje optymalny poziom nawilżenia.

• CAVIAR POWER EXRRAIT THE CAVIAR 3 x 2 ml

Ampułki z ekstraktem z kawioru o bardzo wysokiej koncentracji. Aktywują metabolizm komórkowy, wspierając regeneracje komórek. Skóra otrzymuje zastrzyk świeżości.

• SKINCONCELLULAR ENERGY CONCENTRATE 3 x 2 ml

Serum przeznaczone dla skóry zmęczonej i wymagającej rewitalizacji. Pobudza syntezę kolagenu, uruchamia proces odnowy i regeneracji komórek oraz zwiększa napięcie skóry dzięki zawartości biopeptydu. Wyciąg z żeń-szenia pobudza metabolizm komórek i odżywia suchą skórę. Witaminy A, E i F wspomagają odnowę komórek, a także oferują ochronę antyoksydacyjną dla skóry. Idealne serum dla palaczy oraz dla osób lubiących często się opalać.

• SKINCONCELLULAR PUSH UP CONCENTRATE 3 x 2 ml

Serum przeznaczone dla każdego rodzaju skóry. Dostarcza skórze substancji aktywnej z akacji senegalskiej (Acacia senegal gum) i aminopeptydów zawartych w substancji o nazwie Matrixyl®, które pomagają skórze w zwalczaniu zmarszczek, wygładzają ją i napinają.

PREMIERA! – linia Repagen Hyaluron Selection 7

Produkty zawierają 5 rodzajów kwasu hialuronowego i 2 wyjątkowe składniki aktywne, które na różne sposoby stymulują wszystkie warstwy skóry. Usieciowany kwas hialuronowy jest specjalną atrakcją w produkcie Repagen Hyaluron Selection7. Dzięki niemu wyniki pielęgnacji są jeszcze szybsze i bardziej widoczne.

• REPAGEN HYALURON SELECTION 7 24 H HYDRA CREAM 7,5 ml
• REPAGEN HYALURON SELECTION 7 24 H HYDRA EYE CARE CREAM 7,5 ml
• REPAGEN HYALURON SELECTION 7 24 H HYDRA FLUID 5 ml

 

O marce KLAPP

KLAPP Cosmetics jest pionierem w świecie piękna i synonimem innowacyjnych zabiegów kosmetycznych, które wyprzedzają swoje czasy. „Made in Germany“ oznacza dla nas gwarancję jakości. Ponad 30-letnie doświadczenie i nieprzerwane badanie oraz rozwój najnowszych substancji czynnych i metod prowadzą do najwyższego zadowolenia klientów. Główną zaletą w przypadku niezwykłych zabiegów i produktów marki KLAPP są innowacyjne i różnorodne koncepcje zastosowania, które wraz z produktami do stosowania w domu tworzą konsekwentną kontynuacją pielęgnacji. Wszystkie koncepcje KLAPP tworzone są dla każdego typu skóry i każdego stanu skóry, dla Niej i dla Niego, dla twarzy i ciała – dla pełnego piękna. Wynikiem są doskonałe, indywidualne produkty dla pielęgnacji, regeneracji i wellness. www.klapp-cosmetics.pl

 

Poprzedni

TRIUMPH AMOURETTE - Nowa linia Amourette Charm Xmas

Następny

Chłopiec, kret, lis i koń

Zobacz również to: