fbpx
wtorek, 5 marca 2024

M·A·C Cosmetics przedstawia nowy, wszechstronny podkład w sztyfcie Studio Fix Soft Matte Foundation Stick, który umożliwi wykonanie makijażu zawsze i w każdej sytuacji

Marka M·A·C Cosmetics wprowadza na rynek najnowszy produkt w ramach swojej kultowej klasyki, czyli linii matujących kosmetyków Studio Fix. Już jedno pociągnięcie wykonane przy użyciu podkładu w sztyfcie Studio Fix Soft Matte Foundation Stick zapewnia długotrwałe, średnie krycie, a także efekt nawilżonej skóry o nieskazitelnym wyglądzie przez 24 godziny. Produkt jest dostępny w 33 różnych odcieniach, dzięki czemu można z łatwością dobrać wariant odpowiedni dla każdego rodzaju cery oraz odcienia skóry. Wygoda stosowania i aplikacja podkładu jeszcze nigdy nie były tak proste!

Łatwo blendujący się, o lekkiej konsystencji i w kieszonkowym rozmiarze podkład w sztyfcie Studio Fix Soft Matte Foundation Stick jest produktem niezwykle wszechstronnym. Przeciągnij nim bezpośrednio po skórze zaraz po intensywnych ćwiczeniach na siłowni, popraw makijaż przed spotkaniem, użyj go pomiędzy poszczególnymi daniami podczas kolacji z ukochaną osobą, albo też – w trakcie godnej zapamiętania imprezy – osiągnij efekt cery natychmiast gotowej do zdjęć, które następnie zostaną na wieczność utrwalone na Instagramie.

Kosmetyk ten zapewnia również precyzyjną aplikację wszystkim fanom konturowania i rozświetlania, ale jednocześnie jest idealny dla mało wymagających makijażowych minimalistów, którzy wolą szybko poprawić makijaż w najbardziej problematycznych miejscach, takich jak okolice oczu lub kłopotliwa strefa T. Podkład w sztyfcie MAC Studio Fix Foundation spełni wszystkie (nawet te największe!) oczekiwania.

Produkt Studio Fix Soft Matte Foundation Stick pozwala bliżej przyjrzeć się najnowszej modzie z backstage’u, którą jest trend minimalistycznego, lekkiego jak woal podkładu. Terry Barber, M.A.C Director Makeup Artistry w Londynie, powiedział, że „obecnie mamy do czynienia ze swego rodzaju trendem ‘prawdziwej skóry’. I nie mówimy tutaj wcale o swego rodzaju surowości, ani też o tej całej idei makijażu w stylu ‘no make-up, make up’. Chodzi tu przede wszystkim o idealną cerę; wyrównaną, jędrną, gładką i niesamowicie nawilżoną. W przeszłości matowy efekt był kojarzony z suchością i szarzyzną skóry, podczas gdy nowy mat to delikatna, lekko roztarta ostrość bez efektu maski z rozświetleniem odpowiednich partii twarzy.”

M·A·C to od lat 90-tych XX wieku globalny lider w zakresie promowania różnorodności, a hasło ALL AGES. ALL RACES. ALL GENDERS już od dawna służy jako apel marki M·A·C do maksymalnego poszanowania indywidualności. Kolekcja Studio Fix to sztandarowe produkty leżące u podstaw głęboko wyznawanej przez M·A·C filozofii inkluzywności, czyli poczucia przynależności. Podkład w sztyfcie Studio Fix Soft Matte Foundation Stick idealnie sprawdza się w połączeniu z niezrównaną kolekcją 65 odcieni podkładu Studio Fix Fluid Foundation zapewniającego dwudziestoczterogodzinne krycie; 53 odcieniami zapewniającego dwunastogodzinne krycie ultra matowego podkładu/pudru Studio Fix Powder Foundation, który kontroluje wydzielanie sebum i matuje skórę, a także dostępnym aż w 33 odcieniach i zapewniającym dwudziestoczterogodzinne krycie korektorem Studio Fix Smooth Wear Concealer. Oferując całą gamę opcji kolorystycznych – od najjaśniejszych aż do najciemniejszych – kolekcja ta nieustannie się rozwija, aby w pełni zaspokajać zróżnicowane potrzeby konsumentów na całym świecie.

Osiąganie niezwykle kunsztownych efektów makijażowych przy użyciu produktów z linii Studio Fix jest możliwe dzięki temu, że można je w pełni dostosowywać do indywidualnych potrzeb. Dlatego też każdy makijażysta jest w stanie w kreatywny sposób wyrazić swoje własne ‘ja’ podczas eksperymentowania z różnorodnymi najmodniejszymi teksturami, wykończeniami, efektami oraz technikami.

STUDIO FIX
Soft Matte Foundation Stick
33 odcienie
140 zł / 9g

Dostępność: maccosmetics.pl i Salony MAC

Poprzedni

Perfekcyjna cera – jak pozbyć się niedoskonałości?

Następny

NOWOŚĆ! Koreańska marka Huangjisoo w ofercie Blue Dot

Zobacz również to: