fbpx
poniedziałek, 22 lipca 2024

Od ponad 40 lat FILLMED Laboratoires zajmuje wiodącą pozycję na rynku medycyny estetycznej. Dzięki profesjonalnym rozwiązaniom w terapiach przeciwstarzeniowych stosowanych przez najbardziej cenionych dermatologów i lekarzy medycyny estetycznej, marka jest obecna w klinikach na całym świecie.

Preparaty wypełniające FILLMED – ART FILLER® – oparto na nowoczesnej technologii TRI-HYAL umożliwiającej połączenie trzech rodzajów kwasu hialuronowego dla zapewnienia naturalnego efektu poprawy wyglądu. Liczne badania kliniczne oraz tysiące przeprowadzonych zabiegów potwierdziły ich wyjątkową skuteczność oraz bezpieczeństwo stosowania.

NOWOŚĆ: ART FILLER® LIPS SOFT ODMŁODZONE USTA O NATURALNYM KSZTAŁCIE I DELIKATNYM EFEKCIE POWIĘKSZENIA

PAŹDZIERNIK 2019 R.

CENA: OD 600 ZŁ

ART FILLER® LIPS SOFT to najnowszy preparat marki FILLMED Laboratoires, który uzupełnia znaną od lat gamę wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego ART FILLER®. ART FILLER® LIPS SOFT to produkt, który pozwala na przywrócenie i pokreślenie naturalnego kształtu ust zapewniając delikatny efekt powiększenia.

ART FILLER® LIPS SOFT to idealne rozwiązanie, które umożliwia osiągnięcie upragnionego konturu oraz objętości warg, również u osób, które marzą o pełniejszych, zmysłowych, ale wciąż naturalnie wyglądających ustach.

Zabieg oparty na preparacie ART FILLER® LIPS SOFT przeznaczony jest dla pacjentów, którzy chcą odmłodzić usta, przywrócić im naturalny kontur lub delikatnie je powiększyć. Po zabiegu usta wyglądają naturalnie, młodo i zmysłowo.

JAK PRZEBIEGA ZABIEG Z ZASTOSOWANIEM ART FILLER® LIPS SOFT?

Wizytę rozpoczyna wywiad przeprowadzony przez wykwalifikowanego lekarza medycyny estetycznej, który określa potrzeby pacjenta i miejsca aplikacji preparatu.

Zabieg preparatem ART FILLER® LIPS SOFT trwa od 15 do 30 minut i nie wymaga rekonwalescencji. Pacjent może od razu wrócić do swoich codziennych obowiązków.

CZY ZABIEG JEST BOLESNY?

ART FILLER® LIPS SOFT zawiera środek znieczulający (lidokainę), jeśli jednak pacjent obawia się dyskomfortu, lekarz może znieczulić skórę, nakładając miejscowy krem uśmierzający ból. Po około 20 minutach, lekarz przystępuje do zabiegu aplikując preparat w skórę ust pacjenta.

Po zakończonym zabiegu lekarz uważnie rozmasowuje usta nadając im odpowiedni kształt.

JAKIE SĄ WSKAZANIA POZABIEGOWE?

W dniu podania ART FILLER® LIPS SOFT i kilka dni po zabiegu nie należy korzystać z sauny, solarium, wystawiać skóry na działanie promieni UV. Powinno się unikać zarówno bardzo niskiej, jak i wysokiej temperatury.

Badania kliniczne dowiodły, że preparaty ART FILLER® są znakomicie tolerowane przez skórę. Jednak, jak w przypadku wszystkich zabiegów polegających na przerwaniu ciągłości naskórka, mogą zdarzyć się niewielkie i krótkotrwałe działania niepożądane. Są to głównie: siniaczki i obrzęk w miejscu wstrzyknięcia. Ustępują one zwykle od 3 do 6 dni po zabiegu.
Przed iniekcją lekarz wykonujący zabieg szczegółowo omawia z pacjentem kwestie bezpieczeństwa i ewentualnych działań niepożądanych.

REZULTATY PO ZABIEGU Z UŻYCIEM ART FILLER® LIPS SOFT?

Zabieg z wykorzystaniem preparatu ART FILLER® LIPS SOFT przywraca ustom młodzieńczą, naturalną objętość oraz kontur. ART FILLER® LIPS SOFT wykorzystuje się również do zlikwidowania zmarszczek wokół ust, zmarszczek tzw. „marionetek” oraz zmniejszenia fałd nosowo-wargowych. Po zabiegu usta są gładkie, pełne i mają młodzieńczy kształt. Skóra wokół ust jest gładka, twarz odzyskuje pozytywny wygląd.

JAKIE SĄ PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGÓW Z ZASTOSOWANIEM ART FILLER® LIPS SOFT?

Każdy zabieg odbywa się po wnikliwym wywiadzie przeprowadzonym przez lekarza. Przeciwskazaniami do przeprowadzenia zabiegu są:

• ciąża;
• alergia;
• cukrzyca (niewyrównana);
• stany zapalne skóry;
• opryszczka;
• terapia lekami obniżającymi krzepliwość skóry;
• choroba nowotworowa.

SKUTECZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO PREPARATÓW FILLMED LABORATOIRES

Formuły preparatów FILLMED Laboratoires przygotowywane są w fabrykach w Europie, gdzie podlegają restrykcyjnemu monitoringowi produkcji zgodnie z międzynarodowymi standardami. Aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo ich stosowania regularnie przeprowadzane są kontrole jakości, a każda strzykawka podlega indywidualnemu przeglądowi.
Unikatowe badania oparte na ocenie klinicznej i pomiarze instrumentalnym potwierdziły wysoką skuteczność i tolerancję preparatów FILLMED Laboratoires, które pozwalają na długotrwałe efekty.

Kwas hialuronowy FILLMED Laboratoires powstaje na drodze procesów biotechnologicznych. Jest on oczyszczany na wielu etapach produkcji, co zapewnia jego najwyższą jakość.

Preparaty FILLMED Laboratoires łatwo wnikają w tkanki. Zaaplikowane w okolicę wymagającą korekty doskonale wygładzają zmarszczki i przywracają utraconą objętość. Dzięki zawartości lidokainy, zabieg jest praktycznie bezbolesny, jednak w przypadku szczególnej wrażliwości pacjenta lekarz może zaaplikować znieczulenie miejscowe.

Poprzedni

Święto kobiecości w 88 rozmiarach - pokaz najnowszych kolekcji CHANGE Lingerie

Następny

Zaginiona wyspa

Zobacz również to: