fbpx
poniedziałek, 22 lipca 2024

Na początku października w Kopenhadze odbyło się Fashion Show CHANGE Lingerie. Zaprezentowano bieliznę z kolekcji jesień/zima oraz wiosna/lato 2020. Motywem przewodnim wydarzenia było idealne dopasowanie dla każdej kobiety, które odzwierciedlił wzruszający i spektakularny finał. Wprost z widowni na scenę weszło 88 kobiet o różnych kształtach prezentujących biustonosze CHANGE w 88 rozmiarach i fasonach.

Pokaz obfitował w imponujące występy tancerzy, akrobatów i piosenkarzy (Alexander Oscar i Nabiha), dzięki którym stał się fuzją teatru i Tygodnia Mody. Różne aspekty kobiecości wyrażone poprzez bieliznę, zostały zaprezentowane w sześciu blokach tematycznych: Black & White, Boudoir, Tribal, Neon, Swim i Orchidelia. Mieszanka zmysłowości, pewności siebie, odwagi i subtelności w efektownej oprawie sprzyjała celebrowaniu kobiecej natury.

Punktem zwrotnym programu był magiczny gwiezdny pył, który ujawnił prawdziwą naturę CHANGE Lingerie. Podczas recytacji oświadczenia marki:

„Gwarantujemy idealne dopasowanie dla każdej kobiety. Z 88 rozmiarami biustonoszy (A-M) łączymy piękny wygląd i komfort. Jesteśmy zmianą, którą przynosimy światu. Nasza ambicja znajduje odzwierciedlenie w naszej nazwie.”

Siedzące wśród publiczności kobiety wstawały jedna po drugiej, zdejmowały bluzki i wychodziły na wybieg. W sumie 88 kobiet, prezentujących 88 różnych rozmiarów oraz fasonów biustonoszy z asortymentu CHANGE Lingerie. Autentyczne kobiety. Prawdziwe wielbicielki i Klientki marki. Tego dnia modelki i ambasadorki filozofii CHANGE, które w rytmie piosenki Arethy Franklin – Respect radośnie tańczyły na scenie. Zachwycona publiczność nagrodziła je długimi owacjami na stojąco.

Różnorodność kobiecych kształtów jest największą inspiracją i ambicją dla CHANGE Lingerie. Z radością stworzyliśmy emocjonujący pokaz, który urzekł i wzruszył publiczność. Widownia utożsamiła się z naszą filozofią i wspólnie celebrowaliśmy piękno wszystkich kobiet. To było absolutnie wyjątkowe wydarzenie bez precedensu w branży – mówi Marcelina Zięciak, PR Manager CHANGE Lingerie w Polsce.

Poprzedni

Jesienne otulenie

Następny

FILLMED nowość: ART FILLER® LIPS SOFT - młodsze usta o naturalnym kształcie

Zobacz również to: