fbpx
wtorek, 23 kwietnia 2024

O’Dyssey to najnowsza marka kosmetyków przeciwzmarszczkowych, która w czerwcu 2019 roku stanęła na półkach blisko 300 drogerii Natura. Zgodnie ze strategią rozwoju jest to już druga premiera w kategorii marek własnych w tym roku. W marcu do oferty dołączyła wegańska marka BOTANIC SkinFood, która od razu zdobyła uznanie konsumentów i wyprzedała się w ciągu zaledwie miesiąca.

Kosmetyki O’DYSSEY – SEKRETY KOBIET ŚWIATA są przeznaczone do pielęgnacji skóry 45+. Dedykowane kobietom, które lubią odkrywać egzotyczne nowości, ale ze względu na ograniczony budżet często muszą rezygnować z zakupu np. drogich kosmetyków koreańskich. Marka obejmuje trzy linie kosmetyczne oparte na jadzie żmii, śluzie ślimaka i mleczku pszczelim.

odyssey

„Wprowadzając markę O’DYSSEY po raz pierwszy sięgamy po kategorię produktów anti-aging, co stanowi ważny etap w rozwoju naszej sieci. Zdajemy sobie sprawę, że w tym segmencie mierzymy się z silną konkurencją. Jesteśmy jednak pewni, że wysoka jakość, oryginalne składniki, wyróżniające opakowania i atrakcyjne ceny pozwolą zdobyć serca konsumentek” – mówi Arkadiusz Szczepaniak, p.o. Prezesa w Natura Sp. z o.o.

W ofercie Natury jest obecnie 14 marek własnych, obejmujących produkty higieniczne, kosmetyki do makijażu, pielęgnacji czy kąpieli oraz chemię gospodarczą.

„Od roku intensywnie przebudowujemy ofertę i wizerunek marek. Podążamy za światowym trendem, w którym ‘private labels’ stają się ‘private brands’. Podejście, w którym kluczowa jest najniższa cena jest już przeszłością. Teraz marki własne mają dostarczać wartości dodanej, kształtować wizerunek i stanowić swoisty program lojalnościowy na półce. Dlatego zarówno BOTANIC, jak i O’DYSSEY jakością przewyższają produkty brandowe” – mówi Sylwia Jakubowska, Kierownik Działu Marek Własnych.

Poprzedni

Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni… Kilka słów o tym jak poradzić sobie z samodzielnym wyjazdem dziecka

Następny

Pamiętnik księgarza

Zobacz również to: