fbpx
niedziela, 14 lipca 2024

Dwa wiodące trendy kosmetyczne połączone w jednej wyjątkowej linii – nowe balsamy Nivelazione mają nie tylko wegańskie składy ale jednocześnie chronią mikrobiom skóry! Trzy nowe balsamy marki są w pełni biozgodne z naszą skórą. Oznacza to, że wyróżniają się wysoką skutecznością działania i bardzo dobrą tolerancją przez skórę. Ich formuły zostały opracowane na bazie starannie wyselekcjonowanych składników, dzięki czemu są bezpieczne dla każdego rodzaju skóry, również wrażliwej i skłonnej do alergii. Jednocześnie wykazują wielokierunkowe działanie oraz długotrwałe efekty w postaci: nawilżenia, odżywienia i regeneracji.

BIO-infuzyjny INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCY BALSAM DO CIAŁA

Pierwsza nowość marki zapewnia 24-godzinne nawilżenie i jednoczenie chroni skórę przed nadmierną utratą wilgoci. Niweluje uczucie szorstkości i łagodzi podrażnienia przywracając gładkość i uczucie komfortu odwodnionej skórze.

BIO-zgodny ULTRA ODŻYWCZY BALSAM DO CIAŁA

Ta wersja balsamu intensywnie odżywia skórę i przynosi jej ukojenie natłuszczając ją i chroniąc przed przesuszeniem przez 48 godzin.

BIO-indukcyjny SILNIE REGENERUJĄCY BALSAM DO CIAŁA

Ostatnia propozycja błyskawicznie regeneruje i długotrwale nawilża skórę skutecznie poprawiając jej sprężystość i jędrność, a także wygładza i przywraca skórze wyjątkową miękkość.

Sugerowana cena balsamu: 17,99 zł/ 400 ml

Poprzedni

DZIEŃ ROZRACHUNKU

Następny

Elixir SAMARITÉ w złotej odsłonie

Zobacz również to: