fbpx
czwartek, 25 kwietnia 2024

Nasze babcie to nie tylko ciepłe wspomnienia z dzieciństwa, to również drogocenna skarbnica wiedzy na temat domowych sposobów pielęgnacji ciała i włosów. Poszanowanie dla tradycyjnych receptur oraz nieustanny rozwój to wartości, które od pokoleń pielęgnowane są przez krakowską markę kosmetyczną Barwa.

Seria Barwa Naturalna – przekazująca od pokoleń, drogocenne receptury naszych babć – we wrześniu została powiększona o nowy produkt do pielęgnacji ciała i włosów. Kontynuując tradycję pielęgnacji inspirowanej naturalnymi i dobroczynnymi właściwościami kuchennych składników, w portfolio serii pojawiają się dobrze znane Polkom wyciągi z siemienia lnianego, octu jabłkowego, protein ryżu oraz jajka.

BARWA NATURALNA
ODŻYWKA OCTOWA W SPRAYU

Ekspresowa odżywka dedykowana włosom suchym i pozbawionym blasku. Głównym składnikiem jest wyciąg z octu jabłkowego, który przywraca włosom blask i zdrowy wygląd.

W połączeniu z maceratami owoców moreli, jabłka, brzoskwini oraz zawartym w formule hydrolizatem jedwabiu, skutecznie ułatwia rozczesanie splątanych włosów i zapobiega ich puszeniu się. Po spryskaniu, łuski włosów domykają się, a co za tym idzie ich struktura staje się jedwabiście gładka. Czynność uprzyjemnia zapach kosmetyku, który przywodzi na myśl świeże jabłka.

CENA: 7,99 zł
POJEMNOŚĆ: 200 ML

Poprzedni

Sofa: niezawodna towarzyszka jesiennych wieczorów

Następny

Naturalna moc odżywienia od marki HERBS

Zobacz również to: