fbpx
czwartek, 25 kwietnia 2024

Męczy Cię długi i żmudny proces demakijażu? Chcesz, żeby Twój codzienny demakijaż stał się bardziej przyjazny środowisku? Wypróbuj nowość od GLOV, dzięki której wszystkie Twoje zmartwienia związane ze zmywaniem makijażu odejdą w zapomnienie! Wypróbuj wielorazowe płatki do demakijażu w kształcie serca GLOV Heart Pads.

Marka GLOV po raz kolejny postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom swoich klientek i stworzyła płatki, które nie tylko pozwolą zaoszczędzić czas, ułatwią codzienny demakijaż, ale także staną się uroczym dodatkiem w ich kosmetyczkach.

GLOV Heart Pads to pięć uroczych, wielorazowych płatków kosmetycznych w kształcie serca, które zmyją Twój makijaż jedynie za pomocą wody lub z dodatkiem Twojego ulubionego kosmetyku do demakijażu. Będą również pomocne podczas aplikacji toniku.

GLOV Heart Pads sprawdzą się przy oczyszczaniu każdego rodzaju skóry, nawet tej najbardziej wrażliwej i skłonnej do podrażnień, a ich wyjątkowa forma umożliwia wykonanie demakijażu również w najtrudniej dostępnych miejscach.

GLOV Heart Pads są wielokrotnego użytku, są w pełni bezpieczne dla każdego rodzaju skóry, nawet dla wrażliwej i skłonnej do alergii. Możesz używać ich aż do 3 miesięcy.

Wielorazowe płatki GLOV Heart Pads możesz kupić już od 30 października przez stronę internetową https://glov.co, w cenie 29,90 zł.

Poprzedni

NOWOŚĆ Balsamy do ciała od Herbal Care

Następny

Jeszcze więcej proekologicznych rozwiązań w kolekcji jesień-zima 2020 Lee Jeans!

Zobacz również to: