fbpx
czwartek, 30 listopada 2023

Nakładanie samoopalacza może stanowić nie lada wyzwanie, które często kończy się nieestetycznymi plamami czy zaciekami na skórze. Mamy na to rozwiązanie!

GLOV Tan Mitt oraz GLOV Tan Away to produkty nie testowane na zwierzętach.

Specjalnie zaprojektowana rękawica GLOV Tan Mitt sprawi, że nakładanie samoopalacza stanie się przyjemnością. Dzięki innowacyjnym włóknom możesz w łatwy sposób rozprowadzić samoopalacz nie zostawiając przy tym smug, plam czy przebarwień na ciele. Jest odpowiednia do aplikowania produktów w formie pianki, sprayu oraz balsamu. Rękawica nie wchłania produktu, tym samym zapewniając jego minimalne zużycie.

GLOV Tan Mitt idealnie dopasowuje się do kształtu dłoni, co sprawia, że rękawica nie zsuwa się i zabezpiecza je przed zabrudzeniem.

Tan Mitt wyspa kobiet

Aby uzyskać lepszy efekt, przed nałożeniem preparatu użyj rękawicy do peelingu GLOV Tan Away, która pomoże Ci dokładnie przygotować skórę. Usuwa martwe komórki skóry, które są odpowiedzialne m.in za powstawanie ”efektu pomarańczy”. Dodatkowo wyrównuje powierzchnię skóry nie powodując podrażnień czy zaczerwienień.

Produkty są dostępne w wybranych drogeriach oraz na www.glov.com

Poprzedni

Dioxide Denim, unikalny koncept mody cyrkularnej, wchodzi na rynek

Następny

BeGlossy “mom and baby”, edycja wiosna 2021

Zobacz również to: