fbpx
wtorek, 21 maja 2024

Marka Maybelline New York po raz kolejny spieszy z odpowiedzią na potrzeby młodych dziewczyn z całego świata i wprowadza pomadki stworzone tak, by dopasowały się do wszystkich odcieni skóry. Remedium na zmagania w próbie doboru odpowiedniego odcienia to bezwzględnie nowość: Color Sensational #MadeForAll !

POZNAJ „MADE FOR ALL”

Maybelline New York to marka, która wspiera i celebruje różnorodność. Każda z nas jest inna, dzięki czemu świat jest wypełniony niezliczonymi inspiracjami i charakterami. Chcąc wspierać wszystkie dziewczyny razem i każdą z osobna, Maybelline New York stale dąży do tworzenia produktów, które odpowiedzą na wymagania ich wszystkich.

Twórcy produktów Maybelline New York, pracując nad nowością marki, wykorzystali wiedzę z zakresu teorii kolorów, łącząc ją z odcieniami szminki oraz odcieniami skóry. Testując nowe warianty kolorystyczne na 50 różnych kobietach, stworzyli 6 odcieni, które bezwzględnie pasują każdej z nas. Gama ma w sobie najbardziej pożądane odcienie takie jak nude czy róż, ale również przepiękną czerwień, która sprawia największe problemy przy wyborze. Maybelline New York Color Sensational „Made For All” charakteryzuje łącznie 6 satynowych oraz matowych szminek o kremowej formule, zapewniające uczucie gładkości i komfortu, aby każda dziewczyna mogła czuć się pięknie, w każdym momencie dnia i nocy.

W wersji satynowej uwzględniono wyższy poziom olejków kondycjonujących, które pomagają całej formule zagwarantować aż 8 godzin nawilżenia, podczas gdy w matowym zredukowano ich ilość, by uzyskać wysoki poziom matującego proszku dla idealnie matowego efektu, zachowując jednocześnie kilka z nich dla przyjemnego uczucia bez uporczywego wysychania ust.

KLASYKA W NOWYM WYDANIU

Nic nie uzupełni stylizacji tak, jak czerwone usta! Co więcej, ten ponadczasowy klasyk będzie zarazem jednym z najgorętszych trendów nadchodzącego sezonu, przywołując urok lat osiemdziesiątych. Aby uzyskać efekt bardziej miękkiego wyglądu szminki – tak jak robią to obecnie makijażyści – wystarczy zastosować jeden z żywych odcieni, takich jak RED For Me lub RUBY For Me w samym środku warg i rozetrzeć na krawędziach za pomocą palca. Następnie, użyć bawełnianego wacika, aby spotęgować efekt.

Cena rekomendowana: 33,99 PLN

 

Poprzedni

Seria kosmetyków do cery wrażliwej i naczynkowej KALI MUSLI

Następny

Bądź bliżej natury z BeGlossy “Pretty. Natural. YOU.”

Zobacz również to: