fbpx
wtorek, 23 lipca 2024

Deborah Milano po raz kolejny stawia sobie za cel podkreślenie naturalnego kobiecego piękna. Tym razem pragnie pomóc ukształtować cudownie gęste brwi o doskonale zdefiniowanym łuku. Kolekcja 24ORE BROW to nowa gama produktów do stylizacji brwi, a tym samym nadania charakteru całej twarzy.

Niezależnie od tego czy Twoje brwi są mocno zarysowane czy raczej tworzą łagodny, miękki łuk – bez względu na ich objętość, kształt lub kolor – w dużej mierze decydują o tym, jak odbierana jest twoja twarz i jak będzie prezentował się na niej makijaż.

Makijażyści i wizażyści Deborah Milano opracowali kolekcję, która jest zarówno praktyczna jak i łatwa w użyciu i zapewnia pomoc, której potrzebujesz aby wydobyć naturalne piękno Twoich oczu…

Deborah Milano24 ORE MIKROKREDKA DO BRWI: precyzyjnie wypełnia i podkreśla

Długotrwała, mocno napigmentowana formuła, która sprawia, że nadawanie kształtu brwiom jest wyjątkowo proste. Niezwykle precyzyjna końcówka ołówka (ø1,6 mm) bardzo naturalnie wypełnia i podkreśla brwi. Wbudowana szczoteczka pozwala wyrównać brwi i rozprowadzić kolor, tak, aby w naturalny sposób zmieszał się z naturalnym odcieniem. Dostępna w 2 odcieniach

Cena: 35,99 zł*Deborah Milano

24 ORE MARKER DO BRWI: wypełnia i nadaje kolor

Gwarantuje taki sam trwały efekt i kolor jak mikroblanding, ale bez igieł! Trójzębna końcówka czesze brwi i pozwala nadać im dowolny kształt: od naturalnych i subtelnych po bardziej śmiałe i zdecydowane.
Dostępny w 3 odcieniach.

Cena: 43,99 zł*

Deborah Milano

24 ORE MASKARA DO BRWI: wypełnia i rozczesuje

Tusz do brwi, który czesze, wypełnia i nadaje wymagany kształt. Konsystencja żelu doskonale nadaje się do stopniowego budowania koloru. Mała, precyzyjna szczoteczka potrafi okiełznać nawet najbardziej niesforne brwi. Dostępna w 2 odcieniach.

Cena: 43,99 zł*

24 ORE KREDKA DO BRWI: wypełnia i podkreślaDeborah Milano

Ultra gładka i miękka formuła – pozwala narysować bardzo naturalne kreski i naturalnie wypełnić brwi. Ołówek ma kolor nadający się do stopniowego budowania. Dodatkowo, zatyczka zaopatrzona jest w małą szczoteczkę, dzięki której można dokładnie rozczesać brwi i rozprowadzić domalowane kreski dla uzyskania naturalnego efektu. Dostępna w 3 odcieniach.
Cena: 32,99 zł*

Deborah Milano

24 ORE PUDER DO BRWI: wypełnienie i naturalny efekt

Oferuje pełne pokrycie kolorem i naturalnie wyglądające wykończenie. Jedwabista konsystencja pudru i poręczny aplikator z gąbeczką pozwolą bez wysiłku nadać brwiom pełniejszy wygląd i pożądany kształt. Dostępny w 2 odcieniach.

Cena: 38,99 zł*

 

LUCA MANNUCCI, MAKIJAŻYSTA I WIZAŻYSTA DEBORAH MILANO RADZI:

Uwielbiam połączenie wyraźnie zarysowanych brwi z żywą czerwoną szminką, a do tego świetlisty makijaż oczu. Tusz do brwi doskonale sprawdza się w pielęgnacji brwi nadając im bardzo naturalny kolor i kształt, który wspaniale zrównoważy makijaż smokey. Jeśli jednak lubisz mocniej zaznaczać brwi i wypełniać je, używając do tego celu kredki, pudru czy markera, radzę postawić na naturalny makijaż oczu i skupić się na ustach. Na przykład malując je szminką w kolorze intensywnej czerwieni czy żywego koralu. Brwi powinny być zawsze o jeden ton ciemniejsze od włosów, aby skupić na sobie uwagę, a także nadać twarzy odpowiedniego charakteru i podkreślić łuki kości policzkowych.

 

Poprzedni

FOREO LUNA 3 pierwszy w historii dogłębny masaż oczyszczający i ujędrniający w jednym inteligentnym urządzeniu

Następny

Dobry omen

Zobacz również to: