fbpx
czwartek, 25 lipca 2024

Efektem regularnego stosowania serii kosmetyków Repagen® Hyaluron Selection 7 jest wypełnienie konturów twarzy (dzięki intensywnemu nawodnieniu), ujędrnienie i uelastycznienie skóry oraz wyraźne spłycenie zmarszczek i bruzd dzięki zawartości:

• kwasu hialuronowego o pięciu różnych typach cząsteczek zapewnia maksymalną aktywność zarówno na powierzchni naskórka, jak i w głębokich warstwach. Uzyskane w ten sposób nawodnienie tkanek sprzyja przenikaniu innych składników biologicznie czynnych,

• kompleksu kwasu poliglukuronowego z ekstraktem drożdży sprzyja syntezowaniu własnego kwasu hialuronowego przez skórę; wspiera syntezę elastyny, poprawiając sprężystość skóry,

• ekstraktu z liści Alpina galanga, znanej również jako tajski imbir czy dziki kardamon stymuluje tworzenie enzymu HAS2, który z kolei aktywuje syntezę przez skórę własnego kwasu hialuronowego. Znany w Chinach już w XII wieku, a obecnie bardzo popularny jako roślina lecznicza, posiada właściwość zwalczania niebezpiecznych dla zdrowej skóry grzybów i bakterii, w tym gronkowca złocistego.

REPAGEN® HYALURON SELECTION 7

24H HYDRA CREAM

Cena: 260 zł/ 50 ml

24H HYDRA CREAM 50 ml

Odżywczo-napinający krem na dzień i na noc optymalnie zaopatruje skórę w wilgoć, kumulując ją na wiele godzin po aplikacji.

Obecność precyzyjnie dobranych składników biologicznie czynnych, stwarza doskonałe warunki do pobudzenia w skórze systemów naprawczych.

Połączenie 5-ciu typów kwasu hialuronowego z witaminą E, tridekanem i undekanem stanowi bazę dla aktywności pozostałych składników z grupy anti-aging. Udowodnione naukowo przeciwstarzeniowe działanie ekstraktu z liści Alpinia galanga przyczynia się do wygładzenia skóry, poprawy jej napięcia i elastyczności.

Dzięki delikatnej, doskonale wchłanianej przez naskórek konsystencji 24h HYDRA CREAM polecany jest dla każdego typu skóry dojrzałej, szarej, zmęczonej, źle tolerującej ciężkie i tłuste kremy. Nie pozostawia na jej powierzchni tłustego filmu. Po aplikacji kremu skóra jest matowa i aksamitna w dotyku.

HYDRA FLUID

Cena: 180 zł/ 30 ml

Koncentrat składników aktywnych o żelowej konsystencji przeznaczony jest dla każdego typu skóry dojrzałej tłustej i mieszanej do aplikacji na skórę twarzy i szyi jako baza dla 24H HYDRA CREAM.

Wysokoskoncentrowana zawartość 5-ciu różnych typów kwasu hialuronowego przyczynia się do liftingu, a tym samym wygładzenia skóry twarzy.

Efekt ten zostaje wsparty kompleksem kwasu poliglukuronowego z ekstraktem drożdży. Pobudza on syntezę własnego kwasu hialuronowego, wypełniając tym samym zmarszczki i bruzdy od wewnątrz. Dodatkowo obecność seryny wzmacnia strukturę naturalnej bariery ochronnej naskórka, blokując zasoby wilgoci w skórze oraz zmniejszając podatność na podrażnienia.

HYDRA EYE CARE CREAM

Cena: 180 zł/ 20 ml

Aksamitny krem anti-aging do pielęgnacji delikatnej skóry okolic oczu.

Wielopostaciowy kwas hialuronowy stanowi doskonałą bazę kremu bogatego w składniki pochodzenia naturalnego. Należy do nich między innymi olej z nasion słonecznika. O jego wyjątkowości decyduje bogaty skład oparty w 90% na obecności cennych kwasów tłuszczowych NNKT i witaminy E. Wzmacnia barierę ochronną naskórka poprzez stymulowanie produkcji ceramidów i cholesterolu – dwóch głównych składników zdrowych komórek skóry.

Dodatkowo ekstrakt z hydrolizowanych drożdży oraz ekstrakt z liści Alpinia galanga poprawiają w widoczny sposób stan napięcia skóry, spłycają drobne zmarszczki i hamują proces powstawania nowych.

O marce KLAPP

KLAPP Cosmetics jest pionierem w świecie piękna i synonimem innowacyjnych zabiegów kosmetycznych, które wyprzedzają swoje czasy. „Made in Germany“ oznacza dla nas gwarancję jakości. Ponad 30-letnie doświadczenie i nieprzerwane badanie oraz rozwój najnowszych substancji czynnych i metod prowadzą do najwyższego zadowolenia klientów. Główną zaletą w przypadku niezwykłych zabiegów i produktów marki KLAPP są innowacyjne i różnorodne koncepcje zastosowania, które wraz z produktami do stosowania w domu tworzą konsekwentną kontynuacją pielęgnacji.
Wszystkie koncepcje KLAPP tworzone są dla każdego typu skóry i każdego stanu skóry, dla Niej i dla Niego, dla twarzy i ciała – dla pełnego piękna. Wynikiem są doskonałe, indywidualne produkty dla pielęgnacji, regeneracji i wellness.

www.klapp-cosmetics.pl

Poprzedni

Olej amarantusowy dla pięknych włosów od HERBS

Następny

Czy przedszkole Twojego dziecka jest już „Czyściochowe”?

Zobacz również to: