fbpx
sobota, 18 maja 2024

INGRID COSMETICS to polska marka specjalizująca się w produkcji kosmetyków do makijażu, inspirowanych najświeższymi trendami ze świata beauty. Wysoką jakość produktów zapewniają dobierane z najwyższą starannością, wyselekcjonowane składniki, poddawane szczegółowym kontrolom w laboratorium Verona Products Professional. Dzięki takiemu procesowi powstają przystępne cenowo kosmetyki kolorowe o wysokiej jakości. Szerokie portfolio marki daje możliwość wykonania zarówno makijażu codziennego, jak i tego na wyjątkowe okazje.

 

INGRID COSMETICS przedstawia NO SPLASH! – wodoodporną, gotową na wszystko maskarę, która pogrubi, wydłuży i podkręci rzęsy, zapewniając spektakularne spojrzenie. I’am with you girl! Deszcz, śnieg, woda, a nawet… para wodna spod maseczki, nie zrujnują doskonałego wyglądu rzęs! Formuła zawiera nawilżający olejek arganowy, witaminę E oraz peptydy stymulujące wzrost rzęs – oto makijaż i pielęgnacja w jednym.

Pojemność: 12 ml
Cena: 26,99 zł

Maskara dostępna w drogeriach HEBE i na hebe.pl.

Maskara BIG EFFECT spektakularnie pogrubia rzęsy i nadaje spojrzeniu zniewalającego charakteru. Dzięki specjalnie wyprofilowanej szczoteczce zapewnia natychmiastowy, długotrwały efekt. Jej formuła zawiera nawilżający olejek arganowy, witaminę E oraz peptydy stymulujące wzrost rzęs – oto makijaż i pielęgnacja w jednym.

Sposób użycia: Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki: kilka pociągnięć na jednym oku, kilka na drugim i… BIG EFFECT gwarantowany!

Pojemność: 12 ml
Cena: 26,99 zł

Maskara dostępna w drogeriach HEBE i na hebe.pl.

Laminacja rzęs to zabieg o długotrwałym efekcie, który ma na celu ich odżywienie, uniesienie i wydłużenie. Zabieg laminacji stał się bezpośrednią inspiracją do stworzenia nowej maskary INGRID COSMETICS – LAMINATION EFFECT, która zapewnia maksymalne wydłużenie i rewolucyjne wymodelowanie linii rzęs. Dzięki profesjonalnie wyprofilowanej, silikonowej szczoteczce dociera do wszystkich włosków, gwarantując efekt jak po laminacji. Formuła zawiera nawilżający olejek arganowy, witaminę E oraz peptydy stymulujące wzrost rzęs – oto makijaż i pielęgnacja w jednym.

Pojemność: 12 ml
Cena: 26,99 zł

Maskara dostępna w drogeriach HEBE i na hebe.pl.

Poprzedni

Urządzanie sypialni – jakie łóżko wybrać?

Następny

H&M Innovation Stories _ nowy koncept w duchu zrównoważonej mody

Zobacz również to: