fbpx
czwartek, 25 lipca 2024

Zadbaj o dłonie i wprowadź świąteczny klimat do swojego domu

Święta kojarzą nam się przede wszystkim z radosnym i błogim czasem spędzonym w gronie rodziny i przyjaciół, z unoszącym się wokoło zapachem piernika i mandarynek.

Do tej przyjemnej bożonarodzeniowej rutyny coraz częściej dołącza też tradycja przystrajania domów – możemy obserwować domowe zakątki, w których gości już nie tylko choinka, ale także pełno kolorowych lampek, stroików i figurek reniferów – ważne by było radośnie i kolorowo.

Idealnym dopełnieniem będzie świąteczna seria mydeł Luksja, które sprawdzą się nie tylko jako ozdoba, ale także pomogą zadbać o Twoje dłonie podczas bożonarodzeniowych przygotowań.

Zanim zasiądziemy do wigilijnej kolacji i będziemy mogli delektować się pysznymi potrawami, czeka nas wir świątecznych przygotowań. Trzeba pomyśleć o wszystkim – odpowiednio wcześniej kupić prezenty, odznaczyć wszystkie punkty z długiej listy zakupów spożywczych i zaopatrzyć się
w świąteczne ozdoby. Zaczynamy oczywiście od przystrojenia domu, żeby bożonarodzeniowy klimat mógł jak najdłużej cieszyć nasze oczy – kiedy w salonie stanie choinka, a pod sufitem zawiśnie jemioła, warto zadbać o szczegóły, które będą dopełniać tę wyjątkową kompozycję. Dodatkowo, świąteczny nastrój w kuchni i w łazience zapewni limitowana, świąteczna edycja mydeł od marki Luksja.

Ostatni etap – przygotowanie tradycyjnych potraw – to największe wyzwanie. Staramy się nie tylko sprostać kulinarnym wymaganiom rodziny, ale w międzyczasie zapanować nad chaosem
w kuchni, co oznacza przede wszystkim niekończące się zmywanie gór garnków, chochelek i patelni.

Kiedy uporamy się z piętrzącym się stosem naczyń, warto pomyśleć o swoich dłoniach i sięgnąć po kremowe mydło od marki Luksja. Przyniesie ono ulgę naszej skórze po wielogodzinnej walce
z naczyniami, będzie też idealnym elementem naszego codziennego rytuału pielęgnacyjnego.

Marka Luksja stworzyła z okazji Świąt kolekcję mydeł do rąk, ozdobionych wyjątkowymi etykietami, które pozwolą nam poczuć magię Bożego Narodzenia. Znajdziemy w niej dwa mydła z serii miejskiej, o zapachach Olive & Yoghurt oraz Cotton Milk & Vitamis, które przeniosą nas do małego świątecznego miasteczka, przyprószonego śniegiem. Jeżeli natomiast chcemy poczuć w sobie beztroskę dziecięcych lat, w propozycjach od marki Luksja znajdziemy także kremowe mydło z wizerunkiem Świętego Mikołaja, o zapachu Rose Petals & Milk Proteins oraz mydło ze świątecznym, radosnym reniferem, o zapachu Linseed & Rice Milk.

Wszystkie mydła Luksja Creamy zawierają pielęgnacyjny kompleks, który zapewni uczucie gładkiej i delikatnej skóry, a zawarty w nich pantenol zadba o skórę. Mydła są testowane dermatologiczne oraz przeznaczone do każdego rodzaju skóry. Więcej informacji o produktach można znaleźć na stronie www.luksja.pl.

Poprzedni

Kronika Roczna, jako sposób na uwiecznienie cudownych chwil

Następny

Achaja. Trylogia. Wydanie specjalne

Zobacz również to: