fbpx
sobota, 22 czerwca 2024

Vinergetic C+ nowa linia, która przywraca energię i blask każdej zmęczonej skórze. Nadaje się nawet do skóry wrażliwej.

Witamina C to składnik numer 1, który jest najbardziej poszukiwany w produktach do pielęgnacji skóry w 2020 r. (1). Jednak zwykła witamina C (znana jako kwas L-askorbinowy) w kontakcie z tlenem, ciepłem, pH i światłem szybko traci swoje właściwości.

Laboratorium Naturalnych Składów Caudalie postanowiło zatem ustabilizować ją czterokrotnie, żeby ją chronić i zapewnić jej trwałość. Tak powstała witamina C+.

Nie traci ona swoich właściwości z upływem czasu i gwarantuje działanie przeciw zmęczeniu skóry. Jest również biodostępna i łatwo wnika w skórę, wyzwalając całą swoją moc.

Niechętnie wstajesz z łóżka, a potem czeka Cię ciężki dzień… Stres i zmęczenie odbijają się na twarzy. Nowa linia Vinergetic C+ pasuje do każdego rytmu życia. To zastrzyk witaminy C dobry zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

NOWOŚĆ

Vinergetic C+, Energizujące Serum z Witaminą C

Ultralekka konsystencja, błyskawicznie rozświetla i ujędrnia skórę, dzięki czemu twarz nabiera świeżego i wypoczętego wyglądu.
Należy nakładać rano i wieczorem na twarz i szyję, przed nałożeniem kremu.

Cena: 161,30 PLN (30ml)

Kosmetyki Caudalie nie zawierają substancji zapachowych i PEG. Nie działają fotouczulająco. Zostały przebadane dermatologicznie.

(1) pressat.co.uk “Vitamin C tops the list of the most searched for skincare ingredients” August 2020. (2) Z wyjątkiem Olejku Nocnego Détox, który zawiera olejki eteryczne.
Poprzedni

Dermena Repair szampon

Następny

Zielona herbata w służbie naszego zdrowia i urody

Zobacz również to: