Must-have! GLOV Mango Set. Znamy sposób na perfekcyjny makijaż! Poznajcie nasze gąbeczki inspirowane kształtem mango


GLOV wyspa kobiet

Zastanawiasz się jak nakładać podkład, aby był on niewidoczny? Czym nakładać, aby uzyskać efekt wow? Mamy odpowiedź.

Nakładanie makijażu za pomocą gąbeczki to jedna z ulubionych metod makijażystów gwiazd na całym świecie. Pozwala uzyskać efekt niczym z czerwonego dywanu w domowych warunkach.

GLOV Mango Set to zestaw dwóch gąbeczek stworzonych z myślą o każdej kobiecie. W szybki sposób pomogą Ci stworzyć niezapomniany makijaż, zapewniając przy tym równomierne krycie bez smug i satynowe wykończenie. Gąbeczki można użyć do blendowania i precyzyjnego wyrównania podkładu. Dzięki nim wypełnisz i ukryjesz rozszerzone pory.

GLOV wyspa kobiet

GLOV Mango Set

GLOV Mango Sponge to duża gąbeczka, która doskonale sprawdzi się do nakładania podkładu oraz pudru. Świetnie sobie poradzi z konturowaniem twarzy przy użyciu bronzera, rozświetlacza czy różu.

GLOV Mango Sponge

GLOV Mango Mini to mała gąbeczka do zadań specjalnych. Jest dedykowana do precyzyjnej aplikacji kosmetyków pod oczy oraz w strefach, które wymagają większej dokładności takich jak kąciki oczu czy skrzydełki nosa.

GLOV Mango Mini

Gąbeczki są niezwykle łatwe w użyciu zarówno na sucho jak i na mokro. Nie zawierają lateksu oraz nie wchłaniają kosmetyków. Posiadają właściwości antybakteryjne.

Produkty są dostępne zarówno w zestawie jak i osobno w sklepie online GLOV.CO oraz u naszych partnerów.

[metaslider id="18671"]
Poprzedni Odpowiedzialność i innowacja - hasła Esprit w kampanii na sezon wiosna-lato
Następny Nadaj skórze młody wygląd i naturalny blask! Neutrogena® Bright Boost - NOWOŚĆ