fbpx
piątek, 17 maja 2024

Od lat żyjemy w świecie bardzo rozwiniętego konsumpcjonizmu. Będąc przytłoczonym nadmiarem rzeczy, które nas otaczają, tempem życia, zatracamy poczucie siebie oraz swojego czasu, co jest bardzo szkodliwe nie tylko dla naszego zdrowia psychicznego, ale i środowiska.

W kontrze do życiowego rollercoastera na szczęście pojawiła się moda na minimalizm i slow life. To nie tylko zachęta do wolniejszego podejścia do życia, skupienie się na najważniejszych dla nas aspektach, ale przede wszystkim wyeliminowanie zbędnych rzeczy, których tak naprawdę nie potrzebujemy i ograniczenie się w nabywaniu nowych. Każdy, kto chce żyć w zgodzie z nurtem slow life powinien wprowadzić zmiany na wielu płaszczyznach – poczynając od wystroju wnętrz, po ubrania czy kosmetyki. Dobrze jest więc inwestować w rzeczy dobrej jakości, a szczególnie te, których używamy w codziennej rutynie pielęgnacji.

Kosmetyki Sanex Zero% doskonale wpisują się w popularny trend minimalistyczny. Dzięki eliminacji niepożądanych składników linia kosmetyków Sanex Zero% dba nie tylko o zdrowie naszej skóry, ale także o planetę. Sięgając po te produkty podejmujemy więc nie tylko dobrą decyzję dla siebie, ale także dla naszych bliskich.

Żele pod prysznic Sanex Zero% to:

● ZERO% substancji zapachowych
● ZERO% siarczanów
● ZERO% barwników
● ZERO% mydła*

Dodatkowo, unikalna wegańska formuła jest w 99% biodegradowalna, a butelka nadaje się do recyklingu.

Sprawdź:

SANEX ZERO% Żel pod prysznic do skóry normalnej; Żel pod prysznic do skóry suchej; Żel pod prysznic Anti-pollution; SANEX Men – Żel pod prysznic Zero% 2w1do ciała i twarzy

Sanex Zero% to nie tylko żele pod prysznic, ale również dezodoranty, które dbają o skórę – nie posiadają soli aluminium oraz alkoholu etylowego.

Sprawdź:

SANEX ZERO% – Dezodorant w kulce Extra Control; SANEX ZERO% – Dezodorant w kulce do skóry wrażliwej; SANEX ZERO% – Dezodorant w kulce Invisible

Wszystkie opakowania żeli podlegają recyklingowi. Produkty z linii, jak i portfolio marki zostały przetestowane dermatologicznie. Sanex Zero% to linia kosmetyków, w której naturze leży troska o środowisko naturalne, zrównoważony rozwój oraz zdrowie Twojej skóry.

Poznaj produkty Sanex ZERO%, które dbają o zdrowie Twojej skóry oraz troszczą się o dobro naszej planety.

* Kompozycje zapachowe używane w produktach Sanex są regularnie weryfikowane, tak aby unikać kompozycji zapachowych uznanych za potencjalnie alergizujące, wskazanych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady Europy (WE) nr 1223/2009.
Poprzedni

Kultowe tusze do rzęs marki NOTE teraz na promocji w Rossmann!

Następny

Lato w stylu Hamptons

Zobacz również to: