fbpx
czwartek, 18 lipca 2024

Lotion dermena® MEN przeznaczony jest dla mężczyzn z problemem nadmiernego wypadania włosów, również o podłożu androgennym (na tle hormonalnym). Łysieniu typu męskiego bardzo często towarzyszy nasilony łojotok, prowadzący do zablokowania ujścia mieszka włosowego i przyczyniający się do jego niedotlenienie i w konsekwencji do utraty włosa. Lotion dermena® MEN dzięki zastosowaniu opatentowanej molekuły Regen7 wzmacnia włosy, hamuje ich wypadanie i stymuluje odrastanie. Chroni skórę głowy przed powstawaniem podrażnień.

Wskazania:

  • hamuje wypadanie włosów
  • stymuluje odrastanie włosów
  • wzmacnia włosy
  • zmniejsza przetłuszczanie się włosów
  • chroni skórę przed podrażnieniami
  • odżywia i regeneruje włosy, przywracając im blask i sprężystość
  • posiada lekką nieobciążającą włosów formułę
  • szybko się wchłania, nie skleja włosów

Składniki aktywne:

Molekuła Regen 7 to unikalna substancja aktywna, chroniona prawem patentowym. Obecna jedynie w produktach dermena® .

H-VIT to multikompleks aktywny pochodzenia naturalnego, zawierający wyciągi roślinne (glycyrrhiza glabra, rosa centifolia, cichorium intybus, rhodophycea, bertholletia excelsa) oraz pantenol i biotynę.

Działa dotleniająco i energetyzująco na mieszek włosowy i skórę głowy. H-VIT bogaty jest także w składniki odżywcze i ochronne (witaminy z grupy B, witaminę F, biotynę, mikroelementy – cynk, wapń, mangan, aminokwasy, wielonienasycone kwasy tłuszczowe), działające wzmacniająco i regenerująco zarówno na skórę głowy, jak i strukturę włosów.

Sposób stosowania:

Najlepsze efekty osiąga się, stosując lotion dermena® men dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Stosować na włosy wilgotne (po umyciu szamponem dermena® men) lub suche. Równomiernie spryskać preparatem skórę głowy (5-7 rozpyleń). Szczególną uwagę należy zwrócić na miejsca powstawania zakoli i przerzedzania się włosów. Następnie opuszkami palców delikatnie wmasować preparat okrężnymi ruchami  w  skórę  głowy.  Przeczesać  włosy  i  układać   jak   zwykle.   Nie  spłukiwać.   Lotion dermena® men może być używany w sposób ciągły.

LOTION dermena® MEN cena: 45zł (150ml).

Produkty dermena® MEN dostępne są w aptekach i wybranych drogeriach.

Poprzedni

Czas na BeGlossy “Powiew Wiosny”

Następny

Kim jest #kobietafloslek?

Zobacz również to: