fbpx
wtorek, 21 maja 2024

Herbal Essences bio:renew prezentuje nową linię produktów do pielęgnacji włosów opartych na aloesie, stworzoną we współpracy z Królewskimi Ogrodami Botanicznymi Kew – światowym autorytetem w dziedzinie nauk o roślinach.

Matka Natura ma swoje sekrety, a jednym z nich jest aloes o delikatnych właściwościach nawilżających, który znalazł się w najnowszej kolekcji kosmetyków do pielęgnacji włosów Herbal Essences bio:renew Potent Aloe. Nowa linia, podobnie jak pozostałe produkty z portfolio marki, powstała we współpracy z Królewskimi Ogrodami Botanicznymi Kew, światowym autorytetem w dziedzinie nauki o roślinach z ponad 260-letnim doświadczeniem w zakresie botaniki.

Herbal Essences bio:renew – połączenie piękna i nauki

Eksperci Kew dbają o pochodzenie i jakość składników użytych w kolekcjach Herbal Essences. Za pomocą technologii botanicznych „odcisków palców” udało im się wyróżnić najsilniejszy aloes, który jest ponad sześciokrotnie bardziej skoncentrowany, niż ten zawarty w pozostałych produktach z linii Herbal Essences bio:renew. Eksperci ustalili ponadto, że jest on bardzo wysokiej jakości oraz zawiera cenne polisacharydy, które korzystnie wpływają na włosy: rewitalizują, przywracają im życie, chronią przed dalszymi uszkodzeniami i łamaniem, pozwalając nam wyglądać i czuć się świetnie. Tak jak chciała Matka Natura!

Prosto z farmy pod prysznic

Nowa linia produktów Herbal Essences bio:renew Potent Aloe zawiera ręcznie zbierany aloes zwyczajny (Aloe Vera), znaną i cenioną roślinę leczniczą, o niesamowitych właściwościach pielęgnacyjnych. Zawarty w formule aloes jest pozyskiwany w zrównoważony sposób (po maksymalnie trzy liście na raz) od zaprzyjaźnionej społeczności rolników z Meksyku, którzy z dumą dbają o swoje gospodarstwa, uprawy i ziemię. Zapewniają oni swoim pracownikom stabilne zatrudnienie, godziwe wynagrodzenie i benefity, tworząc tym samym bezpieczną społeczność, w której żyją całe rodziny.

Formuła bezpieczna dla włosów i nietestowana na zwierzętach

Wszystkie produkty, dzięki zrównoważonemu PH są bezpieczne dla włosów farbowanych. Ponadto, nie są testowane na zwierzętach, co potwierdza międzynarodowa organizacja People for the Ethical Treatment of Animals (PETA).

Na linię składają się trzy warianty szamponów i odżywek, dedykowane różnym potrzebom włosowym:

• Potent Aloe + Mango – blask i ochrona koloru
• Potent Aloe + Hemp – regeneracja i wygładzenie
• Potent Aloe + Bamboo – siła i nawilżenie

Dodatkowo, marka Herbal Essences wprowadziła trzy nowe olejki do włosów, które uzupełniają działanie szamponu i odżywki oraz zapewniają długotrwałe rezultaty:

• Coconut + Aloe – nawilżenie
• Hemp Seed Oil + Aloe – wygładzenie
• Argan Oil + Aloe – regeneracja

Cała gama Herbal Essences bio:renew jest przeznaczona dla każdego rodzaju włosów, pozostawiając je odnowione, sprężyste i pełne życia. Dzięki współpracy z najlepszymi na świecie twórcami kompozycji zapachowych, w linii Herbal Essences bio:renew Potent Aloe znajdziemy kuszące, otulające aromaty m.in. wodnych kwiatów, tropikalnych cytrusów, kremowego bursztynu, drewna cedrowego, czy tonkowca wonnego.

Linia Herbal Essences bio:renew Potent Aloe jest już dostępna w sprzedaży. Sugerowane ceny detaliczne:

• 19.99 zł za każdą butelkę szamponu o pojemności 380 ml
• 19,99 zł za każdą butelkę odżywki o pojemności 275 ml
• 23,99 zł za 100 ml olejku do włosów

 

Poprzedni

KEEN prezentuje nową rozbudowaną kolekcję sneakersów i butów do miejskich przygód!

Następny

tołpa dermo face sebio. Zobacz dowody i poznaj bliżej produkty do walki z niedoskonałościami

Zobacz również to: