fbpx
sobota, 20 lipca 2024

Cosibella to platforma sprzedażowo – edukacyjna, w której znajdziecie najlepsze i wyselekcjonowane marki z całego świata. Do topowych marek z oferty sklepu, takich jak: The Ordinary, Paula’s Choice, Timeless, COSRX, czy Evolve Organic Beauty cały czas dołączają nowe – między innymi: Korres, Huxley, Koi Cosmetics, czy Jardin.

Powitaj lato z Cosibellą i poznaj kolejne nowe marki, które w ostatnim czasie dołączyły do jej asortymentu!

Korres – to grecka marka kosmetyków naturalnych, której początki sięgają 1996 roku, kiedy to powstał pierwszy oficjalny kosmetyk marki. Markę zapoczątkował George Korres w najstarszej aptece homeopatycznej w Atenach.

Jardin – to polska marka, która powstała z pasji i miłości do roślin oraz życia blisko natury. Markę charakteryzują zdrowe kosmetyki mające terapeutyczną i leczniczą moc. W produktach Jardin znajdują się składniki najwyższej jakości certyfikowane z polskich łąk, ogrodów i lasów.

KOI Cosmetics – to mała, rodzinna marka prowadzona przez mamę i córkę, które wszystkie receptury testują na sobie i dopracowują tak długo, jak uznają, że są idealne. Kosmetyki KOI są bogate w składniki aktywne dla skóry w maksymalnych stężeniach, co daje skuteczny i działający produkt.

Huxley – to marka kosmetyków koreańskich, która tworzy wysokiej jakości produkty bogate w antyoksydanty, silnie odżywiające i zapobiegające starzeniu się skóry. Huxley to marka stworzona z potrzeb pielęgnacji skóry zmagającej się ze skutkami szkodliwego środowiska miejskiego.

Adaptology – to marka, która oferuje innowacyjne produkty pielęgnacyjne pomagające skórze sprostać codziennym wyzwaniom, takim jak stres, wolne rodniki, czy światło niebieskie. Pielęgnacja skóry kosmetykami Adaptology łączy w sobie najbardziej inteligentne składniki adaptogenne z natury połączone z najnowszymi osiągnięciami nauki.

Naturativ – to polska marka kosmetyków naturalnych i ekologicznych, która tworzy produkty wykorzystując najnowsze osiągnięcia nauki i kosmetyczne hity w ich naturalnych wersjach.

Nacific – to koreańska marka kosmetyków premium, która tworzy naturalne produkty stosując składniki z czystej natury oraz innowacyjnej i wysoko rozwiniętej technologii. Kosmetyki Nacific sprawdzą się nawet przy wymagającej i delikatnej skórze.

Yonelle – to polska innowacyjna marka, która specjalizuje się w odmładzaniu skóry i tworzy luksusowe kosmetyki dla dojrzałych kobiet o ponadprzeciętnej skuteczności przeciwzmarszczkowej.

Make Me Bio – to polska marka kosmetyków naturalnych powstała z miłości do przyrody. Produkty Make Me Bio produkowane są na bazie wyciągów i ekstraktów z roślin, pochodzących z ekologicznych upraw.

Gamarde – to francuska marka organicznych dermokosmetyków opartych na wodzie termalnej Gamarde. Cechą wspólną wszystkich produktów jest ochrona bariery skórnej, łagodzenie podrażnień i nawilżenie skóry.

Poprzedni

Ecodenta Freedom For Love

Następny

Włosy na wakacjach - jak dbać o loki, fale i sprężynki na wyjeździe?

Zobacz również to: