fbpx
sobota, 25 maja 2024

Zazwyczaj traktujemy pielęgnację skóry i makijaż jako dwie zbliżone do siebie, ale jednak oddzielne kwestie. Wybierając kosmetyki do pielęgnacji, kierujemy się wiedzą i informacjami o składnikach aktywnych dopasowanych do potrzeb naszej skóry. Staranie dobieramy zestaw o jak najlepszej skuteczności.

Kiedy natomiast kupujemy kosmetyki tzw. Kolorowe, zwykle nie wczytujemy się z takim samym zacięciem w składy. To co najbardziej nas interesuje to właśnie dopasowanie kolorystyki, odpowiedni odcień korektora lub trwałość produktu. A co gdyby tak połączyć jedno z drugim? Czy jest możliwość na stworzenie korektora, który da nam jednocześnie doskonałe krycie i odpowiednią dawkę nawilżenia?

Nie ma rzeczy niemożliwych!

La Prairie wykorzystało specjalistyczną wiedzę w zakresie właściwości kawioru do stworzenia Skin Caviar Perfect Concealer. Korektor w płynie o kremowej konsystencji działa dwukierunkowo – koryguje niedoskonałości i dostarcza substancji odżywczych o wydłużonym działaniu.

Kawior wykorzystywany jest w kosmetyce do produkcji kosmetyków odmładzających. Zaledwie odrobina kawioru zawiera skarbnicę składników odżywczych. W końcu to nic innego jak podstawowy budulec wykorzystywany w procesie rozwijania się nowego organizmu.

Korektor dostępny jest w 5 odcieniach, ma chłodną metalową końcówkę, przy pomocy której możemy w trakcie nakładania produktu wymasować spuchniętą skórę pod oczami. Te potężne składniki łączą się z zaawansowaną mieszanką długotrwałych pigmentów w korektorze o lekkiej formule, aby udoskonalać spojrzenie natychmiast, a także w miarę upływu czasu.

Cena: 756 zł/ 6ml

Poprzedni

Wigilijne opowieści

Następny

CAUDALIE KREM NA NOC TISANE DE NUIT

Zobacz również to: