fbpx
sobota, 22 czerwca 2024

Hyaluron 100% od LaQ stanowi połączenie aż dwóch zróżnicowanych kwasów. Pierwszym z nich jest kwas hialuronowy wielkocząsteczkowy zatrzymujący wilgoć na powierzchni naskórka poprzez wytworzenie delikatnego filmu ochronnego zapobiegającego przeznaskórkowej utracie wody. Drugim jest ultramałocząsteczkowy kwas hialuronowy OLIGO będący substancją nowej generacji, która charakteryzuje się najmniejszą z możliwych do uzyskania wielkością cząsteczek. Dzięki temu zapewnia efektywne przenikanie kwasu w głąb skóry, a przez to jej intensywne nawilżenie i redukcję zmarszczek.

Systematycznie stosowany preparat ujędrnienia i regeneruje skórę nie tylko na powierzchni ale i w jej głębokich warstwach. Z doskonałym rezultatem wykorzystamy go także na… włosach!

Jeśli nasza skóra ma tendencję do przesuszania i zależy nam na przywróceniu jej komfortu przy jednoczesnej prewencji zmarszczek lub jeśli wchodzimy w trzecią dekadę życia kwas hialuronowy to kosmetyk, z którym powinniśmy na stałe się zaprzyjaźnić. Idealnie chroni naszą skórę przed odwodnieniem i niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi powlekając ją warstwą ochronną, a jednocześnie intensywnie ją nawilża przywracając pożądaną jędrność i gładkość. W swojej propozycji, dla uzyskania najlepszych rezultatów, LaQ połączyło działający nawilżająco i przeciwstarzeniowo kwas hialuronowy oligo zwiększający elastyczność włókien kolagenowych i naskórka zkwasem hialuronowym wielkocząsteczkowym, który łagodzi podrażnienia, nawilża i ujędrnia naskórek na poziomie jego warstwy rogowej.

Jak możemy go zastosować?

Kroplę wielkości ziarna grochu aplikować 2 razy dziennie na oczyszczoną i lekko wilgotną skórę twarzy, szyi i dekoltu, delikatnie wklepując. Następnie nałożyć ulubiony krem lub olejek.

Porcję serum można również zmieszać z kremem lub olejkiem w zagłębieniu dłoni i w takiej postaci nałożyć na skórę.

To jednak nie wszystko, kwas hialuronowy może odmienić także wygląd waszych włosów. Regularnie stosowany nie tylko zapobiega rozdwajaniu się końcówek, ale dodatkowo odżywia je, wzmacnia i nabłyszcza. Jak go zastosować?

Nanieść odrobinę na wilgotne końcówki włosów i zostaw do wyschnięcia.

Zmieszać z ulubioną odżywką lub maską do włosów.

Zmieszać odrobinę z olejkiem (polecamy olejek z pestek śliwki dostępny w ofercie LaQ) i nanieść na końcówki

Sugerowana cena Hyaluronu LaQ 119 zł

Dostępny w Auchan i na www.laq.pl

Poprzedni

DŁUGI WEEKEND Z OCHRONĄ PRZECIWSŁONECZNĄ

Następny

Nowe, stylowe marki w ofercie Moliera2.com!

Zobacz również to: