fbpx
niedziela, 14 lipca 2024

Poznałyście już zapewne naszą najnowszą linię przeciwzmarszczkową tołpa.® holistic.
A jeśli nie miałyście jeszcze okazji, teraz jest na to najlepszy czas. 14 lutego – magiczny dzień, nie tylko dla zakochanych.

Każda okazja jest dobra, żeby o siebie zadbać. Kto powiedział, że w święto zakochanych nie można zrobić sobie prezentu? Uśmiechnij się! I zakochaj w swojej nowej „Ja”. Szczęśliwa Ty, to szczęśliwa skóra. Zregenerowana i pełna blasku.

Zaskoczona? Przyjrzyjmy się temu bliżej. Beta-endorfiny są neuropeptydami o działaniu neuroprzekaźnikowym. Związki te zwane są także „związkami szczęścia”, ponieważ znoszą uczucie bólu oraz modulują nastrój, emocje i zachowanie. Dlatego kosmetyczna substancja aktywna, która zwiększa poziom beta-endorfin może zapewnić nam dobre samopoczucie i dostarczyć uczucie przyjemności, które z kolei poprawia wygląd naszej skóry.

W tołpa.® holistic wykorzystaliśmy adaptogen różeniec górski. Udowodniono, że ta nowoczesna, naturalna substancja aktywna, po aplikacji na skórę działa przeciwstresowo i odprężająco. Ze względu na działanie stymulujące produkcję beta-endorfin i właściwości przeciwutleniające pozytywnie wpływa na procesy fizjologiczne – w tym przypadku skóry.

Efekt? Zrelaksowana, po prostu szczęśliwa skóra. I właśnie z tego powodu, poza swoją tradycyjną nazwą, różeniec górski posiada drugą, bardzo sympatyczną: happy skin.

W tołpa® holistic, oprócz unikalnego adaptogenu, zawarliśmy  inne aktywne składniki o udowodnionej skuteczności, takie jak retinol, witamina C i kwas azelainowy. Dzięki zamknięciu w mikronośnikach są one bardziej stabilne i wnikają głębiej w skórę. To sprawia, że kosmetyki mają większą skuteczność działania. Dodatkowo zawarty we wszystkich produktach holistic niskocząsteczkowy kwas hialuronowy silnie nawilża, nawadnia i zapobiega utracie wody z naskórka.  Natomiast Neuroguard G, oligosacharyd z alg, wygładza, zmniejsza kurze łapki i zmarszczki na czole. Obecny we wszystkich kosmetykach marki, ekstrakt z torfu – torf tołpa® naturalnie chroni i wzmacnia skórę wrażliwą.

Po tak bogatej dawce składników szczęśliwa skóra nie powinna już nikogo dziwić 😊 Miłego świętowania!

Kosmetyki z linii tołpa® holistic znajdziecie w drogeriach: Rossmann, Hebe, SuperPharm, Natura i na stronie https://tolpa.pl/catalogsearch/result/?q=holistic

Poprzedni

Renee z kampanią l'Amour toujours na Walentynki

Następny

Idealna kąpiel z Herbal Care

Zobacz również to: