fbpx
czwartek, 25 lipca 2024

Od jak długiego czasu marzyłaś o wyjeździe? Teraz możesz przebierać w ofertach biur turystycznych, jechać do ulubionych krajów lub poznawać nowe miejsca w Polsce. Jednak luksusowy apartament, wyjątkowa agroturystyka czy nawet zwykły pokój hotelowy w pięknym mieście nie zawsze oferuje pełne wyposażenie. Żadna z nas nie wyobraża sobie wyjazdu bez odpowiednich sprzętów do pielęgnacji włosów, a idealna fryzura sama się nie zrobi.

Po tak długim czasie siedzenia w domu, wielu tele- i videokonferencjach miło jest w końcu móc zaplanować urlop. Dzieci skończyły wirtualne lekcje i już nie trzeba pomagać im w ich odrabianiu. Idealnie zgrywa się to z otwieraniem granic krajów. Pomimo tego, że startuje sezon wakacyjny nawet obłożenie lokalnych ośrodków wypoczynkowych może być mniejsze niż zazwyczaj.

W końcu możesz przebierać w ofertach i wybrać takie miejsce, które najbardziej Ci się podoba. Góry, morze, Mazury, a może jednak zagranica? W połowie czerwca większość państw UE otworzyła swoje granice, więc już możecie planować wyjazdy do Chorwacji, Austrii, Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Grecji czy na Islandię.

Co zabrać na wyjazd?

Jeżeli kierunek wyjazdu masz już wybrany i znalazłaś najlepszy nocleg to teraz czas na większe wyzwanie, czyli… pakowanie. Oczywiście najważniejsze są dokumenty. Jeżeli chcesz odpocząć od pracy i rzeczywistości z ostatnich kilku miesięcy zapomnij o laptopie. Zamiast niego spakuj kilka książek lub matę do ćwiczeń. Weź ze sobą jednak aparat. Jeżeli chcesz zadbać o odpowiedni klimat zdjęć możesz oczywiście skorzystać z różnych filtrów w telefonie, ale nic nie robi lepszych ujęć niż stary aparat pożyczony od rodziców lub dziadków.

Planujesz dużo spacerów?

Pamiętaj o odpowiednim obuwiu, stroju, termosie oraz powerbanku, dzięki któremu naładujesz telefon i sprawdzisz czy idziesz dobrą ścieżką. Warto także wziąć podstawowe jedzenie, takie jak gotowe zupy, płatki, kawę i herbatę, przyprawy czy puszki. Ważne są również lekarstwa czy chusteczki higieniczne. Żadna z nas nie wyobraża sobie także wyjazdu bez suszarki czy prostownicy. Niezależnie od tego, gdzie wyjedziemy chcemy zadbać o nasze włosy, tak dobrze jak w profesjonalnym salonie. Nie chcemy jednak tracić czasu i oczekujemy szybkich, ale wspaniałych rezultatów. To oferuje najnowsza linia produktów Pearl Shimmer od BaByliss.

Gładka i lekka stylizacja

Prostownica do włosów BaByliss Pearl Shimmer 235 bardzo szybko nagrzewa się do 235°C zapewniając ekspresowe rezultaty efektywnego prostowania. Płytki urządzenia pokryte są powłoką kwarcowo-ceramiczną i ułatwiają przesuwanie włosów. W rezultacie po jej użyciu uzyskujesz wyjątkowe, gładkie wykończenie stylizacji.
Prostownica ma 3 ustawienia temperatury, dzięki czemu można dopasować jej działanie do różnych rodzajów włosów. Ma także wbudowany wyłącznik. Przecież żadna z nas nie chce zastanawiać się na wakacjach czy wyłączyła prostownicę.

BABYLISS

Bez suszarki nie wyjadę na wakacje

Suszarka to podstawa w walizkach wielu z nas. BaByliss Pearl Shimmer AC 2200 jest nie tylko piękna, ale ma także wbudowany koncentrator i moc 2200 W, zapewniając szybkie suszenie. Technologia ceramiki kwarcowej i aktywne jonowe odżywki sprawią, że poczujesz się jak w profesjonalnym salonie. Gładko wykończysz fryzurę i to bez efektu puszenia się włosów.

Zadbaj o idealną wakacyjną fryzurę każdego dnia z Babyliss!

www.babyliss-totallook.pl

 

Poprzedni

Postaw na NATURALNE PIĘKNO i długotrwały efekt makijażu dzięki wegańskiej kolekcji marki Bell

Następny

Lipton Ice Tea pierwszą dużą międzynarodową marką, która wprowadza do obiegu w Polsce butelki wykonane w 100% z recyklingu

Zobacz również to: