Do widzenia filtry na Instagramie – PERFECT NUDE od Yon-ki


PERFECT NUDE wyspa-kobiet.pl

Już nigdy nie użyjesz filtra na Instagramie…

Wszystkie marzymy o tym, żeby nasza twarz wyglądała perfekcyjnie. Od dziś, możemy powiedzieć „do widzenia” primer’om i bazom! Oto nowy kosmetyk-fluid, który jest sekretem do osiągnięcia perfekcyjnej skóry i jest naturalną alternatywą dla primerów, które składają się z silikonów i parabenów.

PERFECT NUDE jest fluidem nowej generacji, produktem do zadań specjalnych, wywołującym efekt „rozmazania”. Od dziś nie będziesz potrzebować do swoich zdjęć filtrów na Instagramie!

Jego bezpieczna i czysta formuła posiada w swoim składzie 96% naturalnych składników, które w widoczny sposób wspomagają cerę i wydobywają z niej przepiękny blask.

PERFECT NUDE

W niezwykły sposób minimalizuje on niedoskonałości, poprawia strukturę skóry, widocznie ją napina i „rozmazuje” linie i zmarszczki. Skóra uzyskuje więcej blasku, staje się gładsza i piękniejsza każdego dnia, nawet bez makijażu.

Polecany jest dla wszystkich rodzajów cery!

1. Natychmiastowe działanie: natychmiastowy efekt soft-focus, który powoduje poprawę skóry, wygładza zmarszczki i linie, wydobywa blask – już od pierwszej aplikacji produktu na skórę.

2. Przedłużone działanie: to długotrwałe perfekcyjne działanie, które minimalizuje niedoskonałości, poprawia wygląd skóry i zamyka pory.

3. Ochrona przed zanieczyszczeniami z otoczenia i tymi produkowanymi przez technologię.

W swoim składzie posiada:

● Substancje mineralne, proszek ryżowy, proszek aminokwasowy (lizyna): efekt matujący, efect „soft focus”
● Irys, cynk, witamina A: oczyszczanie i równoważenie
● Jojoba, kownatek nadmorski, organiczna Ashwagandha: zapobiega zanieczyszczeniom środowiska i zanieczyszczeniom technologicznym (niebieskie światło)
● Kwiat Sophora japonica, śliwka Kakadu, witaminy C, E: przeciwutleniacz
● Kwas hialuronowy i organiczny kaktus opuncji: komfort i nawilżenie
● Olejki eteryczne z ylang-ylang i magnolii, kwintesencja Yon-Ka (olejki eteryczne z lawendy, geranium, rozmarynu, cyprysu, tymianku): 100% naturalny zapach

[metaslider id="18671"]
Poprzedni Sól z Olejkiem Złodziei® jodowo-bromowa Regeneracja i wzmocnienie dla Ciebie i Twojej rodziny
Następny PELARGONIA AFRYKAŃSKA – PANACEUM NASZYCH CZASÓW?