Bursztynowa jesień. Mocne i pełne blasku włosy z marką Jantar


Jantar

Jesień bywa urokliwa, złota i słoneczna, ale coraz niższe temperatury są nie lada wyzwaniem nie tylko dla skóry, ale przede wszystkim dla włosów. Dodatkowo suszenie ich suszarką i powoli rozpoczynający się sezon grzewczy nie wpływają pozytywnie na ogólną kondycję włosów na ogólny stan fryzury. Dlatego też potrzebujemy produktów, które dostarczą naszym kosmykom wiele cennych składników i utrzymają włosy podczas jesieni w dobrej kondycji. Takie są właśnie kosmetyki marki Jantar. Zamknięty w nich wyciąg z bursztynu oraz wiele cennych witamin, umożliwi skuteczną regenerację, dzięki czemu nasze włosy będą zdrowe i mocne.

Podczas pielęgnacji włosów nie powinniśmy zapomnieć, jak ważne jest to, aby kosmetyki zawierały naturalne składy, spełniały funkcje odżywcze i naprawcze, usuwały zanieczyszczenia, a przy tym nie obciążały nadmiernie naszej fryzury. Pielęgnacyjny duet marki Jantar w postaci szamponu peelingującego i kultowej odżywki wcierki do włosów, sprawdzą się teraz doskonale.

Jantar

Szampon peelingujący z wyciągiem z bursztynu i enzymami

Jego unikalna formuła oparta jest na tradycjach zielarskich. Łączy w sobie innowacyjne działanie peelingu enzymatycznego z dobroczynnymi składnikami aktywnymi. Bursztyn pielęgnuje włosy, chroniąc je przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Papaina i kwasy AHA ułatwiają usuwanie naskórka podczas mycia. Mocznik – nawilża, zmiękcza i pielęgnuje skórę głowy oraz włosy. Natomiast kompleks kationowy zamyka łuski włosów, regeneruje i wygładza włosy. Szampon warto stosować 1-2 razy w tygodniu, by zapewnić włosom optymalny poziom regeneracji i nawilżenia.

JantarOdżywka-wcierka z wyciągiem z bursztynu do skóry głowy i włosów zniszczonych

Receptura odżywki uwzględnia najistotniejsze potrzeby włosów słabych, delikatnych i zniszczonych. Zawiera biologicznie czynne substancje stymulujące wzrost włosów: Trichogen (stymuluje wzrost i przedłuża cykl życia włosa), Polyplant Hair (wzmacnia słabe włosy), aktywny biologicznie wyciąg z bursztynu oraz witaminy A, E, F, które pielęgnują, wzmacniają i odżywiają, a także nawilżający d’pantenol. Odżywka Jantar hamuje wypadanie włosów, stymuluje ich wzrost i odżywianie. Zawarte w niej składniki są niezbędne do prawidłowego przebiegu procesów fizjologicznych skóry, jej odżywiania i regeneracji. Systematycznie stosowana poprawia metabolizm i dotlenienie cebulek włosów, regeneruje i łagodzi podrażnienia. Włosy stają się wyraźnie grubsze, lśniące i odporne na uszkodzenia.

  • Jantar Szampon peelingujący z wyciągiem z bursztynu i enzymami, cena: 12,00 zł/ 330 ml
  • Jantar Odżywka-wcierka z wyciągiem z bursztynu do skóry głowy i włosów zniszczonych,
    cena: 15,5 zł/ 100 ml
[metaslider id="18671"]
Poprzedni Black Friday w Rossmannie. Promocje aż do 75%
Następny CROSS JEANS SUPERSTAR