fbpx
sobota, 25 maja 2024

Natura obfituje w rośliny o działaniu pielęgnacyjnym. W dobrze skomponowanych składnikach pochodzenia naturalnego, drzemie wielka moc upiększania. Marka Yoskine prezentuje nową linię wegańskich kosmetyków Vege Zoom, których formuły zawierają tylko 12 składników. Zgodnie z japońską filozofią piękna: mniej znaczy więcej. W przypadku Vege Zoom: mniej znaczy także lepiej.

Wegańskie produkty pielęgnacyjne cieszą się coraz większą popularnością. Wierzymy, że to co powstaje w zgodzie z naturą jest dla nas lepsze. Minimalistyczne formuły kosmetyków zawierają tylko wyselekcjonowane składniki zapewniające maksymalną skuteczność.

W linii Yoskine Vege Zoom znajdują się trzy kremy:

Krem – Koktajl Odżywczy na dzień i na nocn z wyciągiem z herbaty KOMBUCHA, Glow-Krem Rozświetlający Krem na dzień i na noc z wyciągiem z japońskiego owocu YUZU oraz Lekki Hydrożel Nawilżający na dzień i na noc z wyciągiem ze ŚNIEŻNEGO GRZYBA SHIRO KIKURAGE.

  • WYCIĄG Z CZARNEJ HERBATY KOMBUCHA – wygładza zmarszczki i nierówności skóry oraz zapewnia efekt natychmiastowego nawilżenia. Wyrównuje koloryt, ożywia i rewitalizuje zmęczoną cerę.
  • WYCIĄG Z JAPOŃSKIEGO OWOCU YUZU – rozświetla i doskonale nawilża skórę. Dodatkowo wygładza oraz nadaje cerze zdrowy, wypoczęty wygląd. Udoskonala koloryt i dodaje skórze blasku.
  • WYCIĄG ZE ŚNIEŻNEGO GRZYBA SHIRO KIKURAGE – wypełnia skórę i nawilża ją z mocą nawet większą, niż klasyczny kwas hialuronowy. Pozostawia cerę miękką, wygładzoną i cudownie nawilżoną przez cały dzień.

Uzupełnieniem linii Yoskine Vege Zoom jest Micelarna Pianka – Chmurka do mycia twarzy z wyciągiem z morskich Winogron Umibudo oraz Rozgrzewająca Maseczka – Sauna pod prysznic z wyciągiem z korzenia Ashwagandhy.

  • WYCIĄG Z MORSKICH WINOGRON UMIBUDO – intensywnie nawilża i rewitalizuje skórę.
  • WYCIĄG Z KORZENIA ASHWAGANDHY – nawilża, wygładza i oczyszcza cerę.

MICELARNA PIANKA – CHMURKA DO MYCIA TWARZY

POJEMNOŚĆ: 160 ml
CENA: 32,99 zł

WYCIĄG Z MORSKICH WINOGRON UMIBUDO

Wegańska, łagodna pianka do oczyszczania skóry twarzy, która usuwa ze skóry makijaż i zanieczyszczenia. Zawiera ekstrakt z morskich winogron Umibudo, który intensywnie nawilża i rewitalizuje skórę. Minimalistyczna formuła zawierająca wyłącznie 12 składników, jest prosta, lecz jednocześnie umiejętnie skomponowana, aby zawsze zapewniać Twojej skórze niezbędną skuteczność i przede wszystkim komfort.

ROZGRZEWAJĄCA MASECZKA – SAUNA POD PRYSZNIC

POJEMNOŚĆ: 75 ml
CENA: 32,99 zł

WYCIĄG Z KORZENIA ASHWAGANDHY

Wegańska maseczka pod prysznic, której działanie potęguje ciepła para wodna. Wyciąg z Ashwagandhy nawilża, wygładza i oczyszcza cerę. Produkt po wmasowaniu w skórę wyzwala odczuwalne ciepło.

KREM – KOKTAJL ODŻYWCZY NA DZIEŃ I NA NOC

POJEMNOŚĆ: 50 ml
CENA: 54,99 zł

WYCIĄG Z CZARNEJ HERBATY KOMBUCHA

Wegański, odżywczy krem – koktajl z naturalnym fermentem z czarnej herbaty Kombucha. Wygładza zmarszczki i nierówności skóry oraz zapewnia efekt natychmiastowego nawilżenia. Wyrównuje koloryt, ożywia i rewitalizuje zmęczoną cerę. Minimalistyczna formuła, która zawiera tylko 12 składników, jest prosta, lecz jednocześnie umiejętnie skomponowana, aby zapewniać niezbędną skuteczność oraz komfort.

ROZŚWIETLAJĄCY KREM NA DZIEŃ I NA NOC

POJEMNOŚĆ: 50 ml
CENA: 54,99 zł

WYCIĄG Z JAPOŃSKIEGO OWOCU YUZU

Wegański krem, który rozświetla i doskonale nawilża skórę. Dodatkowo wygładza oraz nadaje cerze zdrowy, wypoczęty wygląd. Udoskonala koloryt i dodaje skórze blasku. Zawiera wyciąg z japońskiego cytrusa. Minimalistyczna formuła, która zawiera tylko 12 składników, jest prosta, lecz jednocześnie umiejętnie skomponowana, aby zapewniać niezbędną skuteczność oraz komfort.

HYDROŻEL NAWILŻAJĄCY NA DZIEŃ I NA NOC

POJEMNOŚĆ: 50 ml
CENA: 54,99 zł

WYCIĄG ZE ŚNIEŻNEGO GRZYBA SHIRO KIKURAGE

Wegański, lekki hydrożel, który zdecydowanie poprawia wygląd skóry. Zawiera ekstrakt ze śnieżnego grzyba Shiro Kikurage, który wypełnia skórę i nawilża ją z mocą nawet większą, niż klasyczny kwas hialuronowy. Pozostawia cerę miękką, wygładzoną i cudownie nawilżoną przez cały dzień. Minimalistyczna formuła, która zawiera tylko 12 składników, jest prosta, lecz jednocześnie umiejętnie skomponowana, aby zapewniać niezbędną skuteczność oraz komfort.

Poprzedni

HEJ, NIE BĄDŹ TAKA WRAŻLIWA!

Następny

Pierwiastek życia: MyBestMagnesia

Zobacz również to: