BOOM NA YOSKINE VEGE ZOOM


YOSKINE VEGE wyspa kobiet

Natura obfituje w rośliny o działaniu pielęgnacyjnym. W dobrze skomponowanych składnikach pochodzenia naturalnego, drzemie wielka moc upiększania. Marka Yoskine prezentuje nową linię wegańskich kosmetyków Vege Zoom, których formuły zawierają tylko 12 składników. Zgodnie z japońską filozofią piękna: mniej znaczy więcej. W przypadku Vege Zoom: mniej znaczy także lepiej.

Wegańskie produkty pielęgnacyjne cieszą się coraz większą popularnością. Wierzymy, że to co powstaje w zgodzie z naturą jest dla nas lepsze. Minimalistyczne formuły kosmetyków zawierają tylko wyselekcjonowane składniki zapewniające maksymalną skuteczność.

W linii Yoskine Vege Zoom znajdują się trzy kremy:

Krem – Koktajl Odżywczy na dzień i na nocn z wyciągiem z herbaty KOMBUCHA, Glow-Krem Rozświetlający Krem na dzień i na noc z wyciągiem z japońskiego owocu YUZU oraz Lekki Hydrożel Nawilżający na dzień i na noc z wyciągiem ze ŚNIEŻNEGO GRZYBA SHIRO KIKURAGE.

  • WYCIĄG Z CZARNEJ HERBATY KOMBUCHA – wygładza zmarszczki i nierówności skóry oraz zapewnia efekt natychmiastowego nawilżenia. Wyrównuje koloryt, ożywia i rewitalizuje zmęczoną cerę.
  • WYCIĄG Z JAPOŃSKIEGO OWOCU YUZU – rozświetla i doskonale nawilża skórę. Dodatkowo wygładza oraz nadaje cerze zdrowy, wypoczęty wygląd. Udoskonala koloryt i dodaje skórze blasku.
  • WYCIĄG ZE ŚNIEŻNEGO GRZYBA SHIRO KIKURAGE – wypełnia skórę i nawilża ją z mocą nawet większą, niż klasyczny kwas hialuronowy. Pozostawia cerę miękką, wygładzoną i cudownie nawilżoną przez cały dzień.

Uzupełnieniem linii Yoskine Vege Zoom jest Micelarna Pianka – Chmurka do mycia twarzy z wyciągiem z morskich Winogron Umibudo oraz Rozgrzewająca Maseczka – Sauna pod prysznic z wyciągiem z korzenia Ashwagandhy.

  • WYCIĄG Z MORSKICH WINOGRON UMIBUDO – intensywnie nawilża i rewitalizuje skórę.
  • WYCIĄG Z KORZENIA ASHWAGANDHY – nawilża, wygładza i oczyszcza cerę.

MICELARNA PIANKA – CHMURKA DO MYCIA TWARZY

POJEMNOŚĆ: 160 ml
CENA: 32,99 zł

WYCIĄG Z MORSKICH WINOGRON UMIBUDO

Wegańska, łagodna pianka do oczyszczania skóry twarzy, która usuwa ze skóry makijaż i zanieczyszczenia. Zawiera ekstrakt z morskich winogron Umibudo, który intensywnie nawilża i rewitalizuje skórę. Minimalistyczna formuła zawierająca wyłącznie 12 składników, jest prosta, lecz jednocześnie umiejętnie skomponowana, aby zawsze zapewniać Twojej skórze niezbędną skuteczność i przede wszystkim komfort.

ROZGRZEWAJĄCA MASECZKA – SAUNA POD PRYSZNIC

POJEMNOŚĆ: 75 ml
CENA: 32,99 zł

WYCIĄG Z KORZENIA ASHWAGANDHY

Wegańska maseczka pod prysznic, której działanie potęguje ciepła para wodna. Wyciąg z Ashwagandhy nawilża, wygładza i oczyszcza cerę. Produkt po wmasowaniu w skórę wyzwala odczuwalne ciepło.

KREM – KOKTAJL ODŻYWCZY NA DZIEŃ I NA NOC

POJEMNOŚĆ: 50 ml
CENA: 54,99 zł

WYCIĄG Z CZARNEJ HERBATY KOMBUCHA

Wegański, odżywczy krem – koktajl z naturalnym fermentem z czarnej herbaty Kombucha. Wygładza zmarszczki i nierówności skóry oraz zapewnia efekt natychmiastowego nawilżenia. Wyrównuje koloryt, ożywia i rewitalizuje zmęczoną cerę. Minimalistyczna formuła, która zawiera tylko 12 składników, jest prosta, lecz jednocześnie umiejętnie skomponowana, aby zapewniać niezbędną skuteczność oraz komfort.

ROZŚWIETLAJĄCY KREM NA DZIEŃ I NA NOC

POJEMNOŚĆ: 50 ml
CENA: 54,99 zł

WYCIĄG Z JAPOŃSKIEGO OWOCU YUZU

Wegański krem, który rozświetla i doskonale nawilża skórę. Dodatkowo wygładza oraz nadaje cerze zdrowy, wypoczęty wygląd. Udoskonala koloryt i dodaje skórze blasku. Zawiera wyciąg z japońskiego cytrusa. Minimalistyczna formuła, która zawiera tylko 12 składników, jest prosta, lecz jednocześnie umiejętnie skomponowana, aby zapewniać niezbędną skuteczność oraz komfort.

HYDROŻEL NAWILŻAJĄCY NA DZIEŃ I NA NOC

POJEMNOŚĆ: 50 ml
CENA: 54,99 zł

WYCIĄG ZE ŚNIEŻNEGO GRZYBA SHIRO KIKURAGE

Wegański, lekki hydrożel, który zdecydowanie poprawia wygląd skóry. Zawiera ekstrakt ze śnieżnego grzyba Shiro Kikurage, który wypełnia skórę i nawilża ją z mocą nawet większą, niż klasyczny kwas hialuronowy. Pozostawia cerę miękką, wygładzoną i cudownie nawilżoną przez cały dzień. Minimalistyczna formuła, która zawiera tylko 12 składników, jest prosta, lecz jednocześnie umiejętnie skomponowana, aby zapewniać niezbędną skuteczność oraz komfort.

[metaslider id="18671"]
Poprzedni HEJ, NIE BĄDŹ TAKA WRAŻLIWA!
Następny Pierwiastek życia: MyBestMagnesia