Arganicare – Prickly Pear luksusowa pielęgnacja włosów


Arganicare

Potrzeby włosów zmieniają się wraz z porami roku. Czego najbardziej brakuje im teraz? Nawilżenia, wygładzenia, blasku i ochrony. Czas zmienić dotychczasową pielęgnację na taką, która zaspokoi wszystkie aktualne potrzeby włosów. Naturalnie, mamy pewną propozycję.

Kiedy w mieszkaniach zaczyna działać centralne ogrzewanie, to znak, że czas otulić włosy troską. Suche powietrze sprawia, że szybko tracą blask i właściwy poziom nawilżenia. Przez to w dżdżyste dni bardziej chłoną wilgoć z powietrza i zaczynają się puszyć. Zamiast coraz mocniej dyscyplinować je produktami do stylizacji, lepiej wsłuchać się w ich naturalne potrzeby.

Skuteczne z natury

Tak właśnie robi się w Arganicare. Celem wszystkich kosmetyków tej marki jest kompleksowe wsparcie skóry głowy i włosów. Ich składniki wyprodukowała ziemia, a nie laboratorium. Pochodzą one z kontrolowanych upraw pozbawionych chemii. Nie stosuje się jej także w procesie pozyskiwania ekstraktów czy rafinowania olejów. W zamian korzysta się z sił przyrody: wody, temperatury, nacisku. Tak właśnie powstała luksusowa gama Prickly Pear Luxury Oil, której głównym składnikiem jest organiczny olej arganowy, wciąż bezkonkurencyjny w pielęgnacji włosów, wszechstronny olej rycynowy i olej z opuncji figowej uważany za najdroższy na świecie ze względu na największe stężenie przeciwutleniaczy i niezwykle silne działanie nawilżające.

Oczyszczająca kąpiel

Szampon ma teraz do spełnienia szczególną funkcję. Musi nie tylko usuwać wszelkie zanieczyszczenia, których jesienią i zimą w powietrzu jest szczególnie dużo, ale także wzmacniać osłabione niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi włosy. Prickly Pear Luxury Oil Arganicare nie tylko doskonale je oczyszcza, ale już na etapie mycia dba o ich dobrą formę. Zawarty w szamponie olej arganowy odżywia włosy, olej z opuncji figowej dogłębnie je nawilża, a olej rycynowy dba o dobrą kondycję skóry głowy. W składzie szamponu jest także pantenol i aloes, niezawodny duet, który koi i nawilża. To idealny wstęp do dalszej pielęgnacji. Cena: 49 zł/400 ml

Dobre odżywianie

Odżywki wzmacniające Prickly Pear Luxury Oil Arganicare uzupełniają powstałe w ciągu dnia niedobory wszystkich niezbędnych składników. Zawarta w nich botaniczna mieszanka ziaren opuncji figowej i oleju arganowego to źródło przeciwutleniaczy, które chronią włosy przed działaniem wolnych rodników, witaminy E, która dba o ich dobrą kondycję i aminokwasów odbudowujących uszkodzenia. Mieszanka oleju arganowego i rycynowego nawilża włosy, wygładza ich powierzchnię i przywraca im piękny blask. Wszystkie te składniki aktywne można dostarczyć włosom na dwa sposoby. W formie klasycznej odżywki lub odżywki bez spłukiwania, która dodatkowo ułatwia ułożenie fryzury. Ceny: Odżywka wzmacniająca 49 zł/400 ml; Odżywka wzmacniająca bez spłukiwania 52 zł/400 ml

Na wzmocnienie

Dopełnieniem podstawowej pielęgnacji jest maska wzmacniająca Prickly Pear Luxury Oil Arganicare. Zawiera te same składniki aktywne, co odżywki, ale w większym stężeniu, bo to kosmetyk, po który nie sięga się co dzień. Wystarczy raz w tygodniu nałożyć maskę na 5 minut, by dogłębnie odżywić włosy. Regularne mycie i odżywianie podtrzymuje ten efekt, dzięki czemu włosy są w świetnej formie, nawet mimo niesprzyjających warunków zewnętrznych. Bez względu, na to, czy po myciu nakładasz odżywkę, czy maskę, zakończ pielęgnację aplikacją serum wzmacniającego z tej samej serii, wypełnionego po brzegi cennymi olejami. To niezwykle ważny etap pielęgnacji, bo domyka łuski włosów i zamyka w nich wszystkie dostarczone wcześniej składniki odżywcze. A te, w przypadku gamy Prickly Pear Luxury Oil Arganicare są na wagę złota.

Ceny: Maska wzmacniająca 78 zł/400 ml; Serum wzmacniające 69 zł/100 ml

[metaslider id="18671"]
Poprzedni Nowa ambasadorka M·A·C Cosmetics - Lisa z BLACKPINK!
Następny Weganizm moda czy wymóg czasów