fbpx
sobota, 18 maja 2024

Każdy rozpruty szew, zadrapanie, rozdarcie i zagniecenie na dżinsach mają swoją historię. To historia o dobrze przeżytym życiu i dżinsach, które odegrały w nim niebagatelną rolę. Na sezon wiosna-lato 2021 Wrangler proponuje swoją najnowszą męską kolekcję Heritage. Jest to kolekcja inspirowana życiem kowbojów, którzy odcisnęli piętno w dziejach Zachodu, wpisując się w nie swoją ciężką pracą, miłością do przygód i dżinsów Wrangler, które noszą nieprzerwanie od 1947 roku.

Kolekcja Heritage czerpie inspiracje z autentycznego kowbojskiego stylu. Są tu wypłowiałe kolory i rozdarcia – naturalne efekty będące rezultatem użytkowania i długich lat spędzonych w siodle – oraz wyróżniające detale wykończeniowe, które rozpozna każdy prawdziwy kowboj.

W kolekcji wiosna-lato 2021 dwa popularne fasony dżinsów Wrangler pojawią się w autentycznym stylu, z którego słynie marka. Model Greensboro z prostymi nogawkami jest luźny i ma regularny krój w udzie, dzięki czemu zyskał klasyczny wygląd. Dżinsy Larston to nowoczesny dopasowany model ze zwężanymi nogawkami, który łączy elegancję i wygodę dzięki materiałowi z domieszką stretchu. W kolekcji pojawią się 4 nowe kolory o „znoszonym” wykończeniu: klasyczny indygo, jasnoniebieski w stylu vintage, spłowiały niebieski i postarzany czarny. Niepowtarzalnego charakteru dodają dżinsom również stylowe postarzane detale, nostalgiczne nadruki na kieszeniach wewnętrznych oraz opakowania w autentycznym stylu Wrangler. Marka zadbała również o to, by kolekcja powstała z poszanowaniem środowiska naturalnego. Ubrania zostały wykonane w 20% z bawełny pochodzącej z recyklingu i mają ekologiczne wykończenia, a zastosowane w procesie produkcji technologie mają niewielki wpływ na stan środowiska.

Kolekcji Heritage wiosna-lato 2021 towarzyszyć będzie światowa kampania reklamowa przepełniona autentycznym kowbojskim duchem i ukazująca ludzi, którzy nie boją się żyć pełną piersią. Konie ustępują w niej miejsca motocyklom, przygoda goni przygodę i tylko jedno pozostaje niezmienne – odważni mężczyźni, którzy żyją na całego i noszą dżinsy jak nikt inny.

Kolekcja będzie dostępna od 1 lutego.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź www.wrangler.com

Poprzedni

BeGlossy “Naturally Good”

Następny

Z troski o kolor. Nowa linia do pielęgnacji włosów Color Care Joanna

Zobacz również to: