fbpx
poniedziałek, 22 lipca 2024

Kanadyjska marka Native od 2009 roku stawia na zrównoważony rozwój i dostarcza swoim klientom najwyższej jakości wegańskie buty, przy produkcji których nie wykorzystuje produktów zwierzęcych. W wiosennej kolekcji marki pojawiła się nowa odmiana bestsellera Jefferson, a także zupełnie nowy model dla dzieci The Robbie.

Jefferson Bloom to wiosenna odmiana kultowego modelu Jefferson dla dzieci i dorosłych. Jego nazwa nawiązuje do innowacyjnej technologii Rise by Bloom, która przekształca toksyczne algi w bezpieczny dla środowiska produkt i pozwala oczyścić do 80 litrów wody i 50 cm3 powietrza na parę butów. Jest to najlepszy dowód na to, że buty Native są nie tylko lekkie, stylowe i wygodne, ale przyczyniają się też do tworzenia bardziej zrównoważonego świata dla nas wszystkich. W najnowszej kolekcji pojawiły się nowe warianty kolorystyczne nawiązujące do świata natury, które będą idealnym uzupełnieniem wiosennych stylizacji.

Najnowszym modelem w kolekcji marki jest dziecięcy but The Robbie zaprojektowany z myślą o ciekawych świata poszukiwaczach przygód. W ofercie znajdziemy aż sześć wersji kolorystycznych, które kojarzą się z wiosenną świeżością i szaleństwem. Antypoślizgowa, gumowa podeszwa i przylegający do podeszwy krój butów sprawiają, że są one nie tylko lekkie i wygodne, ale jednocześnie zapewniają dzieciom bezpieczeństwo.Tak jak w przypadku innych modeli, The Robbie wykonany jest z ekologicznego materiału – mieszkanki pianki EVA i żywicy pochodzącej z trzciny cukrowej Sugarlite, dzięki czemu przy jego produkcji emisja gazów cieplarnianych zmniejsza się aż o 22%.

Niezależnie od tego, na jaki model się zdecydujecie, buty Native pozwolą wam żyć lekko, beztrosko, a jednocześnie w zgodzie ze środowiskiem.

Buty marki Native dostępne są na mmsport.pl

Poprzedni

Serum Rozjaśniające Przebarwienia Vinoperfect

Następny

TRIUMPH: COMFORT MY WAY IS… SMART!

Zobacz również to: