fbpx
niedziela, 14 lipca 2024

Wiosna w pełni, a z jej nadejściem projektantka Sylwia Romaniuk proponuje imponującą kolekcję sukienek, spódnic, koszul oraz kombinezonów. Pełne delikatnych pasteli oraz optymistycznie nastrajających barw walczą o uwagę z monochromatycznymi kompletami w zwierzęce printy i elementy kwiatowe.

Bogato zdobią ubrania i dodatki, raz mając bardziej subtelną, innym razem zdecydowanie dominującą formę. Różnorodność wzorów w modzie wiosennej nie ma granic. Nic dziwnego. To idealny moment na trochę szaleństwa!

W ofercie projektantki znajdziemy wiele codziennych outfitów czy koktajlowych sukienek. Marynarki, kombinezony, spodnie, spódnice, eleganckie koszule z ręcznie wyszywanymi falbanami sygnowane logo SR mogą towarzyszyć kobiecie w każdej sytuacji. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, o nietuzinkowych krojach, a także ciekawych wzorach i kolorach sprawdzą się zarówno w biurze, jak i na spotkaniu biznesowym, czy wieczornym wyjściu na miasto. Postaw na luksus każdego dnia, czuj się i wyglądaj wyjątkowo!

ZAPRASZAMY DO WYJĄTKOWEGO ŚWIATA DOMU MODY SYLWIA ROMANIUK:

WWW.SYLWIAROMANIUK.COM

Poprzedni

Leśna terapia. Jak czerpać zdrowie, energię i spokój z mocy drzew

Następny

Maja i gabinet duchów

Zobacz również to: