fbpx
sobota, 2 marca 2024

CAŁKOWICIE NIEWIDOCZNE, BEZGRANICZNIE KOMFORTOWE!

ZAKOCHAJ SIĘ W AU NATUREL – ODŚWIEŻONEJ WERSJI ZERO MICROFIBRE I ZERO MODAL NA SEZON SS23

Nasze linie ZERO Microfibre i ZERO Modal są od lat ulubieńcami kobiet. Bezszwowa konstrukcja z gładkimi, prostymi krojami stała się prawdziwym must have w garderobach na całym świecie. Każda z nas potrzebuje bezszwowej, niewidocznej bielizny – bo czy ktoś chciałby, żeby jej linia zamiast stylizacji skupiała całą uwagę?

Stworzyliśmy odświeżoną wersję na sezon SS23: linia ZERO dalej jest delikatna i ultracienka, ale teraz oferuje jeszcze więcej.

ZERO MICROFIBRE

Nie zaskoczy cię fakt, że ZERO Microfibre została wykonana z gładkiej w dotyku mikrofibry. Dużą zmianą jest natomiast to, że posiada ona certyfikat GRS, czyli pochodzi z recyklingowanego poliamidu, co zmniejsza negatywny wpływ na środowisko. Krótko mówiąc – jest to bielizna, która sprawia, że czujemy się świetnie, a sam proces jej powstawania jest przyjazny dla planety.

Co więcej, dotychczasowa oferta majtek została uzupełniona także o braletkę i miękki biustonosz. Są całkowicie niewidoczne, a ich karbowane wykończenia sprawiają, że lepiej układają się pod ubraniem, więc nie musisz martwić się, że linia biustonosza prześwituje przez cienki top. A ponieważ nie mają absolutnie żadnych fiszbin, są wygodne niczym druga skóra, jednocześnie zapewniając subtelny efekt uniesienia. Nowa linia jest dostępna w palecie neutralnych kolorów, takich jak Agora, Caco, Black i Cameo Brown.

ZERO MODAL

Odświeżona seria ZERO Modal zachowuje ząbkowane wykończenie i zapewnia najwyższy poziom komfortu. Linia na sezon SS23 została wykonana z supermiękkiego, przyjemnie naturalnego dla skóry mikromodalu. Dzięki bezszwowej i niewidocznej pod ubraniem bieliźnie każda stylizacja będzie wygodna i komfortowa. Podobnie jak linia ZERO Microfibre, ZERO Modal jest dostępna w kolorach: Angora, Cacao, Black i Cameo Brown, co gwarantuje niewidoczny wygląd i maksymalny efekt.

Sprawdź obie kolekcje bielizny stworzone w sposób eco-friendly!

Poprzedni

Odważ się robić wielkie rzeczy. I ty możesz pracować w NASA

Następny

MATKI CHRZESTNE. KOBIETY MAFII, KTÓRE SIĘGNĘŁY PO WŁADZĘ

Zobacz również to: