fbpx
poniedziałek, 22 lipca 2024

Limitowana linia to produkty związane z Hellfire Club.

Greensboro, N.C. (6 listopada 2020 r.) – Kultowa globalna marka dżinsów Wrangler® przedstawiła dziś nową kolekcję Wrangler x Stranger Things we współpracy z platformą Netflix. Jej premiera miała miejsce w Dniu Stranger Things – odbywa się on każdorazowo w dniu zaginięcia Willa Byersa w 1983 roku, które wywróciło świat do góry nogami. Kolekcja Wrangler x Stranger Things zawiera grafiki związane z Hellfire Club.

Pełna lista produktów obejmuje jedną koszulkę męską i jedną damską oraz jedną męską kurtkę dżinsową. Zespół projektowy Wranglera zainspirował się klimatem serialu z lat 80., co jest widoczne w intensywnych spraniach, flokowanym tekście dopasowanym do okresu i haftach na grafikach – aby ubrania wyglądały tak, jakby były w użyciu od jakiegoś czasu.

„Wrangler jest główną ikoną denimu od ponad 70 lat, a serial Stranger Things od Netflix jest bardzo autentyczny w sposobie przedstawienia epoki lat 80., która była kluczowym okresem dla marki” – powiedziała Holly Wheeler, wiceprezes ds. globalnego marketingu marki Wrangler. „Cieszymy się, że możemy wrócić do naszych bardziej klasycznych stylów, jednocześnie docierając do grona fanów na całym świecie”.

Od 6 listopada, kolekcja Wrangler x Stranger Things jest dostępna na Wrangler.com z wysyłką do Ameryki Północnej i Europy. Produkt dostępny jest także stacjonarnie w sklepie w Berlinie. Ceny wahają się od 49 do 128 dolarów.

Poprzedni

Święta w skandynawskim stylu

Następny

Glance&Go Bell HypoAllergenic wegańska seria produktów w wersji glamour

Zobacz również to: