fbpx
środa, 22 maja 2024

Limitowana kolekcja, która upamiętnia legendarnego artystę, duchowego buntownika, muzyka i miłośnika marki Wrangler, który podbił serca ludzi, rozsyłając pozytywne wibracje po całym świecie. Kolekcja Wrangler® x Bob Marley jest efektem rocznej współpracy marki z rodziną Marleya.

Wrangler®, światowy lider na rynku odzieży denimowej i codziennej, podjął współpracę z rodziną Boba Marleya, by stworzyć limitowaną kolekcję ubrań będącą ukłonem w kierunku niezwykłego związku, który łączył markę i muzyka przez wiele lat. Kolekcja Wrangler x Bob Marley jest odzwierciedleniem swobodnego stylu i podejścia do życia, które charakteryzowały Marleya. Pojawią się w niej kolorowe nadruki, grafiki w stylu retro, fotografie Marleya i naszywki inspirowane kilkoma z jego albumów oraz innymi historiami z życia artysty.

Bob Marley jest wspominany jako osoba o silnym charakterze, wierna swoim przekonaniom. To wartości, które są również wpisane w etos marki Wrangler” – mówi Holly Wheeler, wiceprezes zajmująca się globalnym marketingiem marki we Wrangler. „Wrangler miał zaszczyt współpracować z rodziną Boba Marleya w zeszłym roku, a efektem tej współpracy jest wyjątkowa kolekcja upamiętniająca tego legendarnego muzyka, którego zaciekła walka w obronie idei oraz poruszające teksty piosenek są inspiracją dla wielu pokoleń”.

Współpraca z rodziną Marleya nad kolekcją Wrangler x Bob Marley zajęła rok. Jej efektem jest linia 11 ubrań mocno inspirowanych muzyką i kulturą reggae, w której znalazły się ulubione ubrania Wranglera noszone kiedyś przez artystę. Kolekcja obejmuje cztery męskie i trzy damskie fasony koszulek oraz dwie koszule unisex stworzone z wykorzystaniem lasera.

Współpraca z Wrangler pozwoliła nam stworzyć kolekcję, która, moim zdaniem, odzwierciedla ducha mojego ojca i pielęgnuje pamięć o nim. To doskonały duet, ponieważ wszyscy wiemy, jak bardzo lubił tę markę” – powiedziała Cedella Marley, córka Boba i Rity Marley.

Kolekcja będzie dostępna na Wrangler.com i Amazon.com.

Dla uczczenia wspólnej kolekcji Wrangler x Bob Marley marka przekazała 25 000 $ na rzecz Fundacji Boba Marleya – jamajskiej organizacji non profit zajmującej się edukacją, muzyką i literaturą, ochroną środowiska oraz zdrowiem i dobrem społeczności rastafarian.

 

Poprzedni

Kosmetyki zero waste

Następny

Idealna dieta dla Twojej skóry z Green Menu

Zobacz również to: