fbpx
sobota, 25 maja 2024

W tym sezonie totalnie postaw na Total Look!

Magia Total Looku polega na umiejętnym zestawianiu ze sobą odcieni z tej samej palety, wzorów czy materiałów. Możemy go nosić w wersji zarówno sportowej (z trampkami), jak i eleganckiej (ze szpilkami). A w tym sezonie tworzymy, również wariacje z warstw! Jednak aby nie popełnić modowego faux paus, powinniśmy trzymać się kilku zasad.

Dobierając w naszej stylizacji mocne kolory, możemy śmiało eksperymentować z fasonem i fakturą tkanin, aby uzyskać efekt jak najbardziej korzystny dla naszej figury. Na przykład marka Answear, w tym sezonie, proponuje nam dopasowany, welurowy kombinezon w kolorze butelkowej zieleni, do którego zarzucamy już, luźniejszą marynarkę utrzymaną w tej samej stylistyce.

Warto zapamiętać!

Każdy materiał inaczej prezentuje kolor. Inaczej będziemy się prezentować w czerwonym plecionym swetrze, a inaczej w ramonesce o tym samym odcieniu.
Złotą zasadą mieszania odcieni jest stopniowanie nasycenia barw od dołu w górę- analogicznie, ciemniejsze spodnie i jaśniejszy sweter. Spraną żółć łączymy z jaskrawym kanarkowym, a do jasnego szarego kompletu w kratę wkładamy płaszcz, dobrany wzorem, ale w innym kolorze.

Nie zapominajmy o dodatkach!

Kapelusze, kaszkiety, okulary, zegarki, torebki- wedle uznania! Dobieramy je w kontrastujących, z naszym outfitem, kolorach. Urozmaici to naszą stylizację!
Równie mile widziane są akcesoria w klasycznych barwach, czyli czerniach, bielach i szarościach.

Poprzedni

My się zimy nie boimy!

Następny

Trend sezonu: warstwy górą!

Zobacz również to: