fbpx
niedziela, 21 lipca 2024

W sezonie Wiosna-Lato 2020 Medicine zaprasza do zanurzenia się w bogatym świecie zmysłów. Dotyk, słuch, smak, wzrok i węch – to narzędzia, za pomocą których poznajemy świat. Uwolnijmy je, dajmy się im ponieść i doświadczajmy życia tak mocno, jak to możliwe. Im bardziej potrafimy komunikować się za pomocą zmysłów z rzeczywistością, tym głębiej możemy zajrzeć do własnego wnętrza.

Moda to coś więcej niż ubranie – to narzędzie służące wyrażaniu siebie. W nowy sezon wchodzimy z energią i nadzieją, czerpiąc inspirację i siłę z naszych zmysłów. Poczujmy wiatr we włosach, posmakujmy zerwany z drzewa owoc, usłyszmy śpiew ptaków, zobaczmy, jak kiełkuje zieleń w przyrodzie, zaczerpnijmy świeżego powietrza.

Nowa kolekcja to zaskakujące desenie, które skupią na sobie nasz wzrok. Poczujemy na dłoniach ażurowe tkaniny, które opanują bluzki i sukienki. Na gorące dni lata sprawdzą się naturalne materiały, których faktura, woń i oczywiście wygląd dadzą nam duże pole do popisu, jeśli chodzi o komponowanie własnych stylizacji. Dostrzeżmy wyjątkowe szczegóły i dajmy się zahipnotyzować pięknej palecie kolorystycznej: delikatnym różom, pistacjom, błękitom i przygaszonym żółciom.

Łączymy barwy i ich tony, mieszamy faktury i wzory. Lubimy zaskakujące zestawienia, dlatego też koronkowe bluzki łączymy z surowym denimem. Zaś zwiewne, luźne i długie sukienki w kwiatowe printy, odważnie uzupełniamy mocnymi dodatkami: ciężkimi butami, kowbojkami i paskami z metalowymi, ozdobnymi klamrami, które podkreślą naszą unikalność.

W kolekcji męskiej stawiamy przede wszystkim na klasykę i proste formy, ale charakteryzujące się szlachetną, naturalną jakością. Dotknijmy lnu i bawełny, sprawdźmy jak wyglądają, pachną i smakują ich mieszanki. Nie zabraknie oczywiście naszych niepowtarzalnych printów, które ozdobią głównie koszule i T-shirty. W palecie barw naszą uwagę zwrócą spalone odcienie beżu, brązu, karmelu oraz zieleni, a kolory te szczególnie pięknie wyglądać będą na lnianych materiałach. Wygoda, przewiewność oraz klasyczna nonszalancja to cechy, które przewijają się przez całą kolekcję.

Zmysły to nasze wysoce wyspecjalizowane zdolności, arcydzieła natury, rozwijane przez miliony lat. Nie zapominamy o przyrodzie i powoli, acz konsekwentnie wprowadzamy do naszych kolekcji ekologiczne rozwiązania, na czele z organiczną bawełną. Jako marka zachęcamy was do dbania o naturę, jednocześnie szukając skutecznych sposobów, by maksymalnie przyczyniać się do jej ochrony.

W nowej, dedykowanej zmysłom, kolekcji Medicine kontynuujemy współprace artystyczne, pogłębiamy DNA marki, rozwijamy i szukamy nowych obszarów. Sezon Wiosna-Lato 2020 to także dla nas czas zmiany i odnowy – wraz z kolekcją prezentujemy nową identyfikację wizualną, odświeżamy logotyp i wprowadzamy charakterystyczny sygnet, sygnalizując w ten sposób naszą unikalność i wejście na kolejny, dynamiczny poziom rozwoju.

Zanurzcie się z nami w świat zmysłów i pozwólcie przemówić emocjom, które wywołują!

Poprzedni

GLOV Eye Makeup Brushes - wyglądaj pięknie i czuj się pięknie!

Następny

Idealne dziecko

Zobacz również to: