fbpx
niedziela, 14 lipca 2024

Czasami tylko chwila decyduje o nagłej zmianie. Pakujesz plecak i wybierasz się w podróż w nieznane. Odkrywasz, to co nieodkryte, sięgasz po to, co niedostępne. Wszystko by, uświadomić sobie, że gdzieś, na drugim końcu świata możesz uwolnić dotąd skrywane emocje. Take Me Somewhere pokazuje, że marzenia kształtują przyszłość!

Najnowsza kampania marki Born2be Take me Somewhere to manifest wolności i naturalności. Klimatyczne zakamarki Barcelony i romantyczna Terragona są idealnym tłem dla pewnych siebie kobiet, pragnących wyruszyć w nieznane, by poczuć to, czego dotąd nie czuły. Sensualne ujęcia przepełnione słoneczną atmosferą, przenoszą nas w świat pełen hiszpańskiej muzyki, tańca i dobrej zabawy. Poszukiwanie wrażeń pod hasłem Take Me Somewhere, staje się dla naszych bohaterek niesamowitym przeżyciem, co z kolei pozwala im na zajrzenie w głąb siebie. Zapierające dech w piersiach krajobrazy, hiszpańskie rytmy i długie rozmowy z lokalsami to wyjątkowe momenty, dla których warto było odbyć tę podróż, by w końcu dowiedzieć się czegoś więcej o sobie.

Take Me Somewhere to kampania Pre-Fall 2020, która zachwyca stylizacjami inspirowanymi hiszpańską idyllą w latach 70. Także kolorystyka zdjęć oraz materiału video nawiązuje do estetyki vintage. Na uwagę zasługuje również hołdowanie idei natural beauty, które przejawia się w pozbawieniu fotografii retuszu, dzięki czemu kampania nabiera jeszcze bardziej autentycznego charakteru.

Nadchodząca kolekcja Born2be w dużej mierze odwołuje się do ponadczasowego trendu, jakim są falbany, dobrze znane zwłaszcza w Hiszpanii. Nie brak ich w kwiecistych sukienkach, spódniczkach, czy romantycznych koszulowych bluzkach. Całości dopełniają florystyczne motywy, najpełniej oddające klimat lat 70. Wiosenne hity, tj. płaszcze czy ramoneski również znalazły swoje miejsce w najnowszej linii marki Born2be. Wielbiciele obuwia mogą liczyć na ciężkie kowbojki za kolano w zwierzęce wzory, botki oraz sandały w mocnych kolorach. Wiosna według born2be będzie należała do pasteli i brązów, choć nie brak w niej również oldschoolowego jeansu.

Marka zachęca swoje klientki do zabawy ze swoim stylem – łączenia grubych swetrów z jedwabnym dołem, romantycznych sukienek z ciężkimi kowbojkami, a także stosowania kontrastujących ze sobą zestawień kolorystycznych i odchodzenia od prostych rozwiązań.. Niech jednak nikogo nie zwiedzie sceneria –propozycja stylizacji jest wprost stworzona do noszenia na co dzień. Moda na vintage będzie przecież zawsze.

Marka po raz pierwszy wyznacza hasło na cały rok, aby móc kontynuować je w kolejnych odsłonach kampanii. Take Me Somewhere to podróż w nieznane, po to, by zamanifestować, to co najważniejsze- wolność i tym samym, czuć się ze sobą dobrze wszędzie.

Zobacz już dziś relację z tej wyjątkowej przygody na www.born2be.pl!

 

Poprzedni

Zdrowe nawyki i zęby. Dlaczego warto postawić na szczoteczkę soniczną dla dzieci?

Następny

Żółte ślepia

Zobacz również to: