fbpx
czwartek, 25 lipca 2024

Bezcenne, rodzinne chwile to najpiękniejsze wspomnienia, które zapisują się na kartach świątecznych historii. Nic nie łączy w końcu bardziej niż bliskość najbliższych. Czas na rodzinne święta w dobrym stylu w najnowszej, świątecznej kampanii

Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym nie ma nic piękniejszego niż bycie razem. Nie zapomina o tym również marka, www.born2be.pl Born2be, która postanowiła udowodnić, że słowo STRONGER TOGETHER nie jest tylko pustym frazesem, a hasłem, które jednoczy pokolenia. Bez względu na wiek czy przekonania, w tym okresie, moc ciepłych, rodzinnych więzi zaciera wszystkie granice.

W swojej gwiazdkowej kampanii, Born2be uświadamia, co tak naprawdę czyni święta wyjątkowymi. Reklama STRONGER TOGETHER pokazuje, że takie wartości, jak miłość i bliskość nigdy nie wyjdą z mody. Nic w końcu nie ubarwia świątecznego okresu tak, jak myśl, że spędzimy je w gronie ludzi, których kochamy.

A jakie świąteczne outfity proponuje polska platforma sprzedażowa? Born2be w swojej gwiazdkowej ofercie, stawia na zawsze sprawdzoną klasykę. Kolekcja, w skład której wchodzą zarówno ubrania jak i akcesoria to zbiór największych trendów tego sezonu. Nie brak więc szyfonowych koszul, plisowanych spódnic, czy grubo plecionych golfów. Miłośniczki modowej awangardy mogą liczyć na podkreślające talię i dekolt sukienki z mocno błyszczących materiałów. Całość dopełnią klasyczne szpilki lub kozaki do kolan. Ponadczasowe rozwiązania marka Born2be wcieliła również do mody męskiej. Panowie powinni zaopatrzyć się więc w dobrze wykrojone garnitury, koszule w stylu office i casual oraz zawsze modne mokasyny.

Dopełnieniem świątecznej kampanii STRONGER TOGETHER jest sesja zdjęciowa, której efekty możemy zobaczyć już dziś na stronie www.born2be.pl! Zobacz rodzinne święta w dobrym stylu według Born2be!

Poprzedni

Wigilia uwodząca smakiem i aromatem – 12 potraw wyczarowanych z Appetitą

Następny

Poczuj ZEW Świąt!

Zobacz również to: